svadobne oznamenia online

Luxusné svadobné oznámenia

Každé dievčatko si predstavuje svoju svadbu. Vyzdobuje si bábiky a domčeky. A dáva si na tom poriadne záležať.Túto predstavu si potom uchovávame až do toho pravého dňa D. Sny sa stanú skutočnosťou a my ich chceme čo najpodrobnejšie zrealizovať. Preto sa zameriame na dodávateľov, ktorí nám dokážu dodať to najkrajšie a najluxusnejšie na trhu. Pre svadbu sú nevyhnutné aj luxusné svadobné oznámenia. Ich ligot, vôňa a prepracovanosť musia byť jednoducho dokonalé. V dnešnom blogu sa pokúsime prísť na to, ako takéto oznámenie má vyzerať.

Ak si chceme zaobstarať luxusné oznámenie, potrebujeme k tomu naozaj kvalitný papier. V tlačiarni, alebo v obchode si pýtajte kreatívne papiere. Majú rôzne farby, ale čo je najdôležitejšie,  aj štruktúry. Luxus si predstavuje každý inak.  Preto si dajte pozor, aby ste neskĺzli  do gýčovitých, alebo príliš prečačkaných nápadov.  Skúste sa inšpirovať históriou. Posurfujte po internete, alebo si prelistujte staré knihy.  V histórii nájdete veľa inšpirácie.

Konečne ste našli ten správny papier a teraz je čas vybrať ten správny text. Písmo by malo byť nádherné a zdobené.  Znovu platí vyberať uvážlivo, aby ste neskĺzli do niečoho odpudzujúceho a prehnane vyzdobeného.  Znova môžete použiť historické pramene a inšpirovať sa starou kaligrafiou. A ak chceme mať text úplne dokonalý, musíme mu dať aj dokonalý obsah. Vyberte si text vám najbližší. Zalistujte v básňach starých majstrov, ktorí vedeli napísať tie najkrajšie verše o láske. Určite niečo krásne a vhodné nájdete.

Dôležitou súčasťou luxusného oznámenia je naozaj šikovný grafik, alebo dodávateľ, ktorý vám dá len  luxusnú kvalitu. Doprajte si čas a dajte si zhotoviť viacero návrhov.  Myslite vždy na to, že grafik vám nevidí do hlavy. Preto si presne naplánujte a pripravte všetky svoje požiadavky skôr, ako za ním zájdete. Pomôžete mu tak predstaviť si čo najlapšie vaše predstavy.

Detaily sú bodkou dokonalosti. A tak sa zamerajte nakoniec na ňu. Môžete ju vytvoriť zo stužky, šnúrky, kamienkov, príveskov, mašličiek, perličiek, alebo ozdobný, na seba vrstvený papier.  Tieto malé bodky sa robia ručne a tak sa cena  za oznámenie nepatrne navýši, ale verte nám, výsledok stojí za to.

S papierom sa pracuje veľmi dobre a vyrezávané oznámenia sú tak nádherné.  Dajú sa použiť aj iné materiály. A ak jednoduché oznámenie ozdobíme lemovaním, ktoré vyzerá ako krajka, alebo vytrážne sklo, je to nádhera.

Dokonalosťou luxusného oznámenia je určite obálka, v ktorej sa oznámenie dostane na miesto určenia. Venujte teda aj výberu obálky veľkú pozornosť.

15.7.2014 by Tatiana