svadobne oznamenia online

Naša kvalita svadobného oznámenia

Chápeme, že svadobné oznámenia si vyžadujú špeciálnu staroslivosť v oblasti kvality. Veď predsa oznamujú vašu svadbu a estetická funkcia tu skalopevne zastáva prvenstvo. Z toho dôvodu je naša tlač vysokokvalitná a spoľahlivá. Tlačíme digitálnou tlačou na tlačiarenských strojoch značky Xerox a naši zamestnanci sa snažia vždy len o ten najlepší výsledok v podobe krásneho svadobného oznámenia. 

Naša firma pôsobí v oblasti tlače oznámení od roku 2010. Zručnosti a skúsenosti potrebné na tvorbu unikátnych a krásnych oznámení sa u nás stretávajú aj s profesionálnym technickým vybavením.

Farby používané na tlač sú plastické, čím sa zvyšuje ich priľnavosť, trvácnosť a umožňujú tlačiť tzv.  light 3D efektom. To znamená, že písmo nie je ploché ale po dotyku cítite jeho štruktúru a línie. Svadobné oznámenia a ich príprava je náročný dizajnérsky a výrobný proces. Realizácia tlače a dodávky svadobných oznámení si vyžaduje talent a skúsenosti.

Oznámenia tlačíme štandardne na kvalitnom matnom obojstranne hladenom alebo lesklom jednostranne potieranom kriedovom papieri. 

V prípade záujmu je možné oznámenia tlačiť na kreatívnych a štruktúrovaných papieroch, ktoré dodaju oznámeniu plasticitu.