svadobne oznamenia online

svadobne menu
svadobne menu
svadobne menu
svadobne menu

Aktuálne trendy svadobného menu

by LarisDesign 6.4.2016

Nie sú to len dekorácie, výzdoba alebo šaty, ktorými hýbu aktuálne svadobné trendy. Tie prinášajú bohatú inšpiráciu a zaujímavé novinky aj pri príprave svadobného menu, v ktorom nesmú chýbať tie najlákavejšie chute, aby mohli hostia doprať svojim chuťovým bunkám niečo jedinečné.   

Bez chutného jedla, ktoré rozvoniava celou sálou a svadobčanom sa na neho zbiehajú slinky, bude celej slávnosti chýbať to najdôležitejšie. Práve svadobné menu zohráva kľúčovú úlohu počas veľkého životného dňa a popri všetkej tej hudbe a výzdobe dotvára atmosféru večera. 

Keďže aktuálne sa na svadbách podávajú rôzne kulinárske špeciality, inšpiráciu na prípravu tých najlepších pokrmov vám prinášame aj my. 

Pripravte sa na gurmánske špeciality 

Mnohým mladomanželom záleží na tom, aby bola ich svadba niečím jedinečná a prinášala nezvyčajný zážitok. Okrem výzdoby sa sústredia aj na obsah svadobného menu, ktoré môže takisto priniesť nejaké novinky. Varenie je predsa tiež umením a dobrý kuchár vám na tanier naaranžuje tie najlepšie špeciality pre gurmánov, ktoré sa vám rozplynú na jazyku. 

Vyhľadávajú sa ryby a morské príšerky 

V ponuke aktuálnych trendov vo svadobnom menu letia momentálne najmä ryby a iné morské príšerky. Kým niekto uprednostní rôzne podoby lososa alebo pstruha, na niektorých stoloch sa nájdu homáre a krevety. Takýmito špecialitami sa vyrieši otázka netradičného menu a zároveň sa myslí na výživovú hodnotu pokrmu, ktorá vám dodá energiu počas tancovania. 

Chýbať nesmú ani tradičné jedlá 

Slovenské svadby sa stále nesú aj v znamení tradícií, takže popri všetkých tých špecialitách na stoloch stále nachádzame bežné jedlá. Kuracia alebo zeleninová polievka je úplný štandard a v niektorých svadbách organizovaných na Liptove a na Orave sa stretávame aj s typickými haluškami alebo pirohmi.  

Rastie záujem o vegánske menu 

Ničím výnimočným nie sú ani organické jedlá založené na čisto rastlinnom základe. Vegáni zaoberajúci sa zdravou stravou pribúdajú, čomu sa samozrejme prispôsobuje svadobné menu. Často v ňom nájdeme rôzne bezmäsité pochúťky, ovocné šaláty či osviežujúce šťavy, ktoré prospievajú mysli aj telu.

Skôr ako sa začnú pripravovať rôzne kuchárske špeciality, navoďte chute svojich najbližších lahodnými svadobnými oznámeniami. Nechajte oživiť dizajn príjemnými farbami a veselými motívmi a uvidíte, s akým nadšením vás hostia poctia svojou účasťou. Nech bude elegancia 

svadobných oznámení tým najlepším lákadlom, ako si užiť veľkú slávnosť a dať si pod zub niečo špeciálne z trendového svadobného menu.