svadobne oznamenia online

Kreatívne svadobné oznámenie SNAP42Lúky ako z románov Rosamunde Pilcherovej. Alebo niečo podobné zasnené, z čias Anny zo zeleného domu, či romantiky Vtáky v tŕní? Mali ste radi tento žáner? Presne ten pocit širokého nekonečna v každom priestore je to, čo s nami rezonuje aj v láske. Sme v jednote a sme spolu. Táto maľba v nás evokuje presne tieto pocity.

Svadobné oznámenie formát A6, pozvánku máte v tom istom štýle, ako aj všetky ďalšie tlačoviny. Tlačené na 250g papieri. Potlač je jednostranná, ale je možné potlačiť aj zadnú stranu. Vieme zmeniť farby aj formát na požiadanie.

Vitajte v kolekcii, v ktorej sme našej fantázii otvorili okná dokorán. Tieto svadobné oznámenia sú určené pre budúcich manželov, ktorí sú nad vecou aj s „kovovou obručou“ na ruke. Nevyhľadávajú tradíciu v pravom slova zmysle, neobľubujú klasické symboly svadby, ktoré sa roky objavujú vo väčšine svadobných oznámení. Naopak, svoj veľký deň plánujú oznámiť jedinečne, s originalitou im vlastnou. Vyberte si z tejto kolekcie a svadobné oznámenie ohlási váš šťastný deň s nadhľadom a vyčarí na tvárach vašej rodiny a blízkych úsmevy.

K svadobnému oznámeniu vypracujeme pozvánku k svadobnému stolu, menovky na stôl, zasadací poriadok, svadobné menu, etikety na fľaše, nálepky na výslužku a ďalšie tlačoviny podľa vášho želania. V prípade požiadavky na zmenu farieb, písma a pod. napíšte nám prosím do Poznámok.

CENY SVADOBNÝCH OZNÁMENÍ PRI NIŽŠÍCH POČTOCH

Objednajte si minimálne 51ks oznámení a získajte najvýhodnejšiu cenu svadobného oznamka,
len 45 centov za kus.
Do 10ks
A6: 2 EUR
Štvorec/DL: 2,2 EUR
Do 20 ks
A6: 1,5 EUR
Štvorec/DL: 1,8 EUR
Do 30ks
A6: 0,79 EUR
Štvorec/DL: 1,1 EUR
Do 40ks
A6: 0,59 EUR
Štvorec/DL: 0.99 EUR
Do 70ks
A6: 0,45 EUR
Štvorec/DL: 0,75 EUR
Nad 70ks
A6: 0,39 EUR
Štvorec/DL: 0,70 EUR

Typ papiera

Podľa typu svadobného oznámenia je používaný buď matný alebo lesklý papier gramáže 250 g/m2. Svadobné oznámenia je možné tlačiť aj na kreatívne papiere. Pre výber kreatívneho papiera nás prosím kontaktujte. Príplatok za kreatívny papier je 30 centov na kus oznámenia. Príplatok na formát štvorec a DL je 50 centov. Na pozvánku 18 centov.

Ukážka kreatívnych papierovDostupné formáty pre tento typ svadobného oznámenia

Formát A614 x 10 cm (alebo 10 x 14 cm)
Formát Štvorec14 x 14 cm
Formát DL20 x 10 cm
*Formáty prepracujeme za grafický poplatok 1 EUR.

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieSNAP15
Svadobné oznámenieNO21
Svadobné oznámenieSNAP46
Svadobné oznámenieSNAP33
Svadobné oznámenieSNAP38
Svadobné oznámenieSNAP31