svadobne oznamenia online

svadobne trendy 2017
svadobne trendy 2017

Trendy v svadbách na rok 2017

 by LarisDesign 13.1.2017

Štart nového roka máme úspešne za sebou a teraz sa môžeme sústrediť na to najpodstatnejšie, čo nadchádzajúce mesiace prinesú. Pre mnohých bude medzi top témy patriť určite aj prehľad najnovších trendov, ktoré budú ovládať svet svadieb a svadobných oznámení.

Zasnúbené páriky, dizajnéri, výrobcovia svadobných oznámení a všetci milovníci svadobnej výzdoby sa majú na čo tešiť. Rok 2017 sa bude niesť v znamení duchaplnej tvorivosti, ktorá prinesie tohtoročným svadbám úplne nový rozmer. Na to najdôležitejšie, čo sa v ponuke tých najhorúcejších trendov objaví už v najbližších týždňoch, sa ideme pozrieť aj my.

Svadobná výzdoba v štýle vintage

Láska k tradíciám sa bude na tohtoročných svadbách prehlbovať ešte viac. Do hry sa znova vráti vintage štýl, ktorý miluje prirodzenosť a nežné vibrácie vyplývajúce z rôznych svetlých odtieňov. S tým prídu aj tradičnejšie materiály ako satén alebo zamat, ktoré v podobe obrusov a návlekov slávnostne ozdobia stoly a stoličky.

Kreatívne drevené doplnky výzdoby

Ručná práca spojená s využitím prírodných materiálov hlási veľký návrat aj vo sfére prípravy svadobných dekorácií. Za zmienku stoja rôzne drevené postavičky, menovky či iné domácky vyrobené doplnky na svadobný stôl. V kombinácii s netradičnými kvetmi ako pivonky alebo gerbery dodajú svadobnej slávnosti šarm spočívajúci v jednoduchosti a prirodzenej kráse.

Svadobné šaty v jemných svetlofarebných odtieňoch

Nežné odtiene belasej, krémovej a kávovej či ružovej a fialovej pre extravagantnejšie typy. Práve tieto farebné variácie budú hrať pri návrhoch svadobných šiat kľúčovú úlohu počas celého roka. V žiadnom prípade však nekončí éra klasickej snehobielej, ktorú však čaká pár zmien. Do módy prídu šaty s mašľami, odhalenými ramenami a záujem bude aj o véčkové strihy. 

Novinky v účesoch neviest a družičiek

Súčasťou príprav na svadbu v podobe snahy o elegantný imidž nie je len výber svadobných šiat. Nevesty a družičky si potrpia aj na samotné účesy, s ktorými sa dá takisto dobre pohrať. Špičkové kaderníčky hovoria o asymetrických strihoch či vytváraní závejov z vlastnej frizúry, ktoré budú účesom roku 2017 dominovať.  

Zabudnite na tortu, prichádzajú sladké delikatesy

Nové trendy sa dotknú aj svadobného menu, v ktorom budú nové kulinárske špeciality. Čo je však zaujímavejšie, namiesto svadobnej torty sa začnú „podávať“ netradičné sladké lahôdky. Chuťové poháriky vám pošteklia pralinky, makrónky či marcipán, s ktorými je menej námahy a zároveň zapôsobia originálnym dojmom.

Na záver prehľadu tohtoročných trendov prichádza to najdôležitejšie a to tlačoviny. Práve pri nich majú dizajnéri najviac možností na realizáciu svojich nápadov. Odrazí sa to hlavne pri tvorbe  svadobných oznámení, ktoré budú naďalej zhotovované na kreatívne papiere. Klienti budú siahať po krasopise alebo reliéfnom písme, ktoré vynikne na bielych podkladoch. Boom čaká aj oznámenia s fotografiami, ktoré sa tento rok konečne presadia vo veľkom. Výber top trendov tak prinesie mnohé možnosti, ako oživiť svoju svadbu tým najlepším, čo práve letí.