svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN05


Zaľúbený kocúr a mačka sediaci na retro bicykloch sú ústredným motívom peknej svadobnej grafiky v štýle vintage. Svadobné oznámenie má červený podklad s bielymi bodkami, ktoré sa hodia k motúziku s príveskom mačky.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Mačička nevesta a kocúrik v cylindri idú na svoj Veľký deň :) S príveskom mačky zo staromosadze.

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN02
Svadobné oznámenieVAN06
Svadobné oznámenieVAN07
Svadobné oznámenieVAN12
Svadobné oznámenieVAN11
Svadobné oznámenieVAN13