svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN09


Láskyplné svadobné oznámenie so srdiečkami v srdiečku a detailnými motívmi vtáčikov. Svadobnú grafiku zdobí aj prívesok vtáčka na motúziku previazanom cez oznámenie.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Počúvli sme hlas svojho srdca...jednoducho je to tak :) Doplnené príveskom v tvare vtáčika zo staromosadze.

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN12
Svadobné oznámenieVAN13
Svadobné oznámenieVAN14
Svadobné oznámenieVAN03
Svadobné oznámenieVAN08
Svadobné oznámenieVAN02