svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN11


“Save the date” originálne visiace z kreatívneho konára. Zaujímavé svadobné oznámenie s doplnkom prívesku budíka určené pre nevestu, ktorá hľadá niečo staronové.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Písmenká vieme na konárik zavesiť všelijaké...SAVE THE DATE alebo mená snúbencov...alebo čokoľvek si poviete :) 

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN07
Svadobné oznámenieVAN10
Svadobné oznámenieVAN05
Svadobné oznámenieVAN13
Svadobné oznámenieVAN14
Svadobné oznámenieVAN06