svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN12


Výnimočné svadobné oznámenie vhodné nielen pre nevestu, ktorej svadba bude v štýle vintage. Dominantou svadobného dizajnu je zhluk balónikov a takmer nenápadne vtáčiky na retro bicykloch. Pozornosť púta aj dekoratívny motúzik s príveskom klietky.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Našli ste svoju lásku....našli ste svoje oznamko :) Vtáčiky na bicykli, balóny a prívesok so srdiečkom...hotová rozprávka – ako život, ktorý vás po svadbe čaká :)

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN02
Svadobné oznámenieVAN09
Svadobné oznámenieVAN11
Svadobné oznámenieVAN05
Svadobné oznámenieVAN14
Svadobné oznámenieVAN08