svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN13


Štvorcové vintage svadobné oznámenie s krásnym motívom stromu obsypaného srdiečkami a vtáčikmi na hojdačke. Pôvab svadobnej grafiky umocňuje prívesok klietky.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Ako mnohé konáre stromu pochádzajú z jedného kmeňa, tak mnohé cnosti sa rodia z lásky. Doplnené príveskom zo starostriebra.

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN09
Svadobné oznámenieVAN05
Svadobné oznámenieVAN06
Svadobné oznámenieVAN12
Svadobné oznámenieVAN03
Svadobné oznámenieVAN14