svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN14


Netradičné svadobné oznámenie je príťažlivé nielen príveskom na svetlom motúziku, ale i nevšedným spracovaním motívu svadobných šiat a obleku. Milé svadobné oznámenie skrýva krásny text vo vnútri.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Svadobné šatičky a oblek vejú vo vetre, o chvilku zazneju zvony svadobnééé. Takúto - alebo radšej inú - básničku vieme napísať do vnútra oznamka. Doplnené príveskom v tvare kvietku.

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN10
Svadobné oznámenieVAN04
Svadobné oznámenieVAN03
Svadobné oznámenieVAN13
Svadobné oznámenieVAN11
Svadobné oznámenieVAN08