svadobne oznamenie

Romantický bordový set Svadobné oznámenie s jemnou stužkou

Romantické a nadčasové spracovanie svadobného oznámenia v kombinácii s bordovou obálkou so zlatým pruhom. Oznámenie má jemnú obálku z transparentného papiera, ktorý je previazaný stužkou. Radosť takéto svadobné oznámenie darovať a otvárať.

 

Cenník

1- 10ks …. 4e

11 – 30ks …. 3,5e

30 – 50ks …. 2,8e

nad 50ks …. 2,55e

Láska je trpezlivá, láska je dobrotivá; nezávidí, nevypína sa, nevystatuje sa, nie je nehanebná, nie je sebecká, nerozčuľuje sa, nemyslí na zlé, neteší sa z neprávosti, ale raduje sa z pravdy. Všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží. Láska nikdy nezanikne. Proroctvá prestanú, jazyky zamĺknu a poznanie pominie.

Farebné kombinácie vám vieme  namiešať podľa vašej chuti a vkusu. 🙂

svadobne oznamenie svadobne oznamenia pozvanka na svadbu

Svadobné oznámenie, zložený formát A6 cm, pozvánku máte v tom istom štýle, ako aj všetky ďalšie tlačoviny. Tlačené na vysokokvalitnom 250g papieri. Potlač je jednostranná, ale je možné potlačiť aj zadnú stranu. Vieme zmeniť farby aj formát na požiadanie.

Tieto svadobné oznámenia sú tu pre všetkých, ktorí majú radi eleganciu a jemnosť. Potrpíte si v každodennom živote na kvalitné materiály, doprajete si prepych, ale stále sa pohybujete v medziach vkusu? Chcete tento štýl zachovať aj vo vašich svadobných oznámeniach? Potom je naša kolekcia luxusných variácii zhotovená práve pre vás. Vyberte si kráľovské svadobné oznámenie, ktorým celému svetu oznámite Váš šťastný deň.

K svadobnému oznámeniu vypracujeme pozvánku k svadobnému stolu, menovky na stôl, zasadací poriadok, svadobné menu, etikety na fľaše, nálepky na výslužku a ďalšie tlačoviny podľa vášho želania. V prípade požiadavky na zmenu farieb, písma a pod. napíšte nám prosím do Poznámok.

Podobné oznámenia

luxusne svadobne oznamenie

Luxusné Laser Cut GOLD svadobné oznámenie

luxusne svadobne oznamenie

Luxusné Laser Cut modré svadobné oznámenie

svadobne oznamenie

Bordový set Svadobné oznámenie so stužkou

otvaracie svadobne oznamenie

Otváracie svadobné oznámenie Peony Rosegold

svadobne oznamenie gold foil

Luxusné svadobné oznámenie Velveteen Great

luxusne svadobne oznamenia

Luxusné svadobné oznámenie Velveteen

Nenašli ste, čo ste hľadali?
Chcete niečo výnimočné?

Vypracujeme Vám dizajn oznámenia na mieru

Chcem vlastný dizajn