svadobne oznamenia online

VYBERTE SI SVADOBNÉ OZNÁMENIE A DOSTANETE

1. BEZPLATNÉ spracovanie grafického návrhu oznámenia z ponuky
2. VÝHODNÉ ceny svadobných oznámení v porovnaní cena/kvalita
3. RÝCHLE dodanie vytlačených produktov
4. PROFESIONÁLNY a osobný prístup, svadobné oznámenia robíme od srdca
5. KVALITNÁ tlač

Personalizovať svadobné oznámenie je veľmi jednoduché. Už len vašími iniciálmi a informáciami o veľkej udalosti vášho života sa každé svadobné oznámenie stane unikátom. Ak vám to však nestačí a oznámenie o vašej svadbe je pre vás z hľadiska jedinočnosti veľmi dôležité, nechajte doň zapracovať vašu fotografiu. Svadobné oznámenie s fotografiou je dnes veľmi obľúbeným spôsobom ako unikátne a osobnejšie oznámiť svadbu. Zasnúbený pár, teda vy, môže byť zachytený pri rôznych udalostiach. Či už ste sa nechali vyfotografovať špeciálne kvôli svadobnému oznámeniu alebo vám prirástla k srdcu fotografia zachytávajúca príjemné zážitky, takéto prevedenie určite dodá oznámeniu svadby unikátnosť.
Ďalšia možnosť pre svadobné oznámenie s fotkou prichádza do úvahy, ak váš život obohacuje spoločný potomok. V tomto prípade vašu svadbu  
môže oznámiť aj vaše dieťa. Svadobné oznámenie s fotkou dieťaťa svojou výnimočnosťou podčiarkne vašu lásku a pozitívna energia sa určite výraznejšie prenesie aj na prijímateľa.