svadobne oznamenie svadobne oznamenia pozvanka na svadbu

Svadobné menu

tlač svadobného menu

Menu A5 Knižka

tlač svadobného menu

Menu A4

tlač svadobného menu

Menu A5 na striešku na výšku

tlač svadobného menu

Menu DL Knižka

Svadobné menu vieme vypracovať v rôznych dizajnoch a formátoch. Najčastejšie zákazníci volia jednoduché formáty DL alebo A5. V prípade náročnejšieho svadobného menu je možné zvoliť aj prekladaný formát a obojstrannú tlač.  Dizajn svadobného menu vieme prispôsobiť vášmu oznámeniu alebo zhotovíme úplne nový dizajn na mieru podľa vašich predstáv.

Text svadobného menu je možné pridať priamo vo formulári pri objednávaní svadobného oznámenia alebo nám ho môžte zaslať dodatočne, keď už budete vedieť, z čoho bude vasša svadobná hostina pozostávať.

TIP: Na svadobné menu môžte uviesť aj citát, ktorý vystihuje váš vzťah a lásku a tak nechať túto emóciu rozoznieť aj počas čítania svadobného menu lístka.

 

K ozdobe krásneho svadobného stola neodmysliteľne patrí svadobné menu. Veď kto by si pri slove svadba nepredstavil plné brušká z obrovských hŕb jedál, úžasných svadobných koláčov a litrov kvalitného alkoholu. Pokiaľ radi očaríte maškrtných hostí viacerými aj polnočnými chodmi a prekvapíte degustáciou kvalitných vín, či whisky, sú pre vás naše svadobné menu tie pravé. Pamätám si na moju poslednú svadbu, kde som bola ako hosť, a iste mi dáte za pravdu, že nádherne zladené svadobné menu na stole vedelo nadchnúť nielen vizážou, ale vždy nás vedelo potešiť, aké lahodné chute ešte budeme môcť degustovať. Dušu mi obohatil citát, ktorý tam mali pridaný, a tak som si mohla zaspomínať na začiatky lásky mladomanželov. Laris Desing pre vás s láskou tvorí už od roku 2011 jedinečné, prepracované a kvalitné svadobné oznámenia. Smelo sa zapozerajte do našej ponuky svadobného menu, ktoré pre vás vieme vypracovať v rôznych dizajnoch a formátoch. Najčastejšie naši zákazníci volia jednoduché formáty DL alebo A5.

Ak si vyberiete náročnejšie svadobné menu je možné zvoliť aj prekladaný formát a obojstrannú tlač. Dizajn svadobného menu vieme prispôsobiť podľa vášho svadobného oznámenia alebo zhotovíme úplne nový vzhľad na mieru podľa vašich predstáv. Ak ešte neviete, z čoho bude vaša svadobná hostina pozostávať, nemajte obavy.

Text vášho svadobného menu môžete pridať priamo vo formulári pri objednávaní svadobného oznámenia alebo ho kľudne môžete zaslať dodatočne, keď už budete vedieť, z čoho vaša svadobná hostina bude zostavená. Veľmi krásne vyznie, ak si vaše svadobné menu necháte ozvláštniť citátmi alebo svojimi myšlienkami, ktoré najviac vystihujú vašu lásku a vzťah. Takto obohatené svadobné menu dokáže rozoznieť emóciu vašej lásky a hostia dokážu byť naplnení už pri čítaní.

Ukážky svadobného menu

Ku každému svadobnému oznámeniu vieme vypracovať menu v tom istom dizajne.

Kontaktujte nás