svadobne oznamenie svadobne oznamenia pozvanka na svadbu

FAQ – Často kladené otázky

FAQ (Často kladené otázky)
www.svadba-oznamenia.sk

Aká je dĺžka doby dodania svadobných oznámení?

Štandardná dĺžka doby dodania je 7 pracovných dní odo dňa potvrdenia objednávky z vašej strany. V prípade, že sa jedná o kategóriu exkluzívnych oznámení, dĺžka doby dodania predstavuje 21 pracovných/kalendárnych dní. Ponúkame aj služby expresnej (zrýchlenej) tlače za jednorázový poplatok 12 EUR, kedy dĺžka doby dodania je 48 hodín od potvrdenia objednávky. Služba expresná tlač sa nevzťahuje na exkluzívne svadobné oznámenia.

Do kedy mi zašlete vypracovaný návrh svadobného oznámenia?

Štandardná dĺžka zaslania návrhu svadobného oznámenia na vašu e-mailovú adresu je 24 pracovných hodín od obdržania vašej objednávky.

Ako si môžem na vašej webstránke objednať svadobné oznámenia?

Sú 2 možnosti:

1) Objednávka cez ONLINE EDITOR, kedy si svadobné oznámenie a texty na ňom môžete priamo online upraviť v našom editore, objednať si počet svadobných oznámení, prípadne pozvánok na svadobnú hostinu a iné tlačoviny a taktiež aj uhradiť platbu za vašu objednávku, prípadne si zvoliť spôsob platby. Takýto spôsob objednávky je záväzný.

2) Druhým spôsobom je objednávka cez FORMULÁR na našej stránke, kedy návrh oznámenia za vás vypracujeme bezplatne my do 24 hodín od obdržania objednávky.

Je objednávka cez formulár záväzná?

Nie, nie je. Bezplatne si môžete pozrieť návrh svojho svadobného oznámenia a následne ho spripomienkovať pred zadaním objednávky.

Aká je cena svadobných oznámení?

Ceny svadobných oznámení vo formáte A6 (10 x 14 cm) sa pohybujú od 0,39 EUR za kus. Oznámenia formátu DL (20 x 10 cm) alebo štvorcové oznámenia (14 x 14 cm) zakúpite v našom e-shope od 0,70 EUR/kus. Ceny pozvánok (9 x 5 cm) sú od 0,35 EUR/kus, menovky na svadobný stôl (10 x 10 cm) od 0,35 EUR/kus, nalepovacie etikety na fľaše (7 x 10 cm) od 0,35 EUR/kus, etikety na svadobnú výslužku (9 x 5 cm) od 0,25 EUR/kus. Viac informácií o cenách nájdete na stránke pod záložkou CENNÍK v hlavnom menu na vrchu našej webstránky, prípadne pri kliknutí na konkrétne oznámenie sa vám cena zobrazí vpravo vo formulári.

Je možné objednať si k oznámeniam aj obálky?

Samozrejme ku všetkým typom oznámení máme v ponuke aj obálky, avšak je potrebné v objednávke zadať, o aký počet obálok máte záujem. Obálky sú klasické biele alebo tiež prémiové v rôznych farbách.

Čo je to elektronické oznámenie?

Elektronické oznámenie je vypracovaný finálny návrh vášho svadobného oznámenia vo formáte .jpg, ktorý je zaslaný na vašu e-mailovú adresu po spracovaní, vyhotovení a zaslaní vašej objednávky poštou. Cena elektronického oznámenia je 10 EUR. V prípade, že si neželáte tlač oznámení a máte záujem len o vyhotovenie elektronického svadobného oznámenia, cena je 40 EUR.

Musím si k svadobným oznámeniam objednať aj pozvánky k svadobnému stolu?

Nie, nemusíte, môžete si objednať len oznámenia, prípadne si dať vypracovať návrh oznámenia, kde zahrniete aj pozvanie na svadobnú hostinu.

Je možné na svadobnom oznámení zmeniť písmo, farbu písma alebo pozadia, prípadne formát oznámenia?

Áno, je to možné, avšak v online editore sa to nedá, napíšte nám e-mail na studio@svadba-oznamenia.sk alebo zadajte svoju požiadavku do formulára na stránke, odošlite a náš grafik vám ochotne vypracuje návrh oznámenia podľa vašich predstáv.

Stalo sa mi, že som zle upravil/a svadobné oznámenie v online editore, čo mám urobiť?

Urýchlene čo najskôr nás kontaktujte na studio@svadba-oznamenia.sk a my prípadné chyby za vás opravíme, aby vám boli doručené bezchybné oznámenia.

Chcel/a by som reklamovať oznámenie, ktoré mi bolo doručené a ja som ho zle upravil v online editore, čo mám robiť?

Žiaľ, v tomto prípade nie je možné reklamáciu uznať, nakoľko oznámenia boli chybne vyhotovené vašim zavinením (viď. spodok webstránky, sekcia Obchod – Dodacie podmienky, článok III. Dodacie podmienky). V takomto prípade, ak máte záujem o vyhotovenie nových oznámení, je potrebné zadať novú objednávky na vaše náklady.

Chcel/a by som reklamovať oznámenia, ktoré mi boli doručené, nakoľko som si myslel/a, že budú vyzerať inak. Čo mám robiť?

V prípade, že nebola vami vopred objednaná vzorka oznámení, s ktorou by sa dali doručené oznámenia porovnať a dokázať odlišnosť vzoriek od objednaných oznámení, žiaľ, budeme musieť vašu reklamáciu zamietnuť na základe dodacích podmienok (viď. spodok webstránky, sekcia Obchod – Dodacie podmienky, článok III. Dodacie podmienky).

Ponúkate na svadobné oznámenia zlatotlač, embosovanú tlač, prípadne slepotlač?

Áno.

Aký typ papiera používate na tlač svadobných oznámení?

Štandardne tlačíme na dva typy 300-gramového papiera – matnejší a lesklý. Okrem toho ponúkame na výber rôzne typy kreatívneho papiera. Ukážky kreatívneho papiera si môžete prezrieť na stránke pod každým oznámením, prípadne osobne v tlačiarni Printhall, Mlynské Nivy 56, za OBI LEN VO ŠTVRTKY OD 15:30hod do 17:30hod.

Je možné objednať si u vás aj etikety?

Áno, ponúkame nalepovacie etikety na fľaše (svadobné vínko alebo destilát), prípadne etikety na svadobnú výslužku. Okrem etikiet ponúkame aj iné produkty ako menovky na stôl, svadobné menu, zasadací poriadok, navrhneme vám originálne svadobné logo alebo zhotovíme svadobnú ŠPZ na auto.

Chcel/a by som si objednať len menovky na svadobný stôl, je to problém?

Je to v absolútnom poriadku, je možné si u nás objednať akýkoľvek produkt aj samostatne.

Je možné sa osobne stretnúť a prediskutovať návrh mojich svadobných oznámení?

Ak máte záujem fyzicky vidieť naše katalógy, prípadne naživo si prezrieť kreatívne papiere, aby ste si správne vybrali, katalógy a vzorkovníky kreatívneho papiera, je možné po telefonickom dohovore prísť do tlačiarne v utorky a štvrtky medzi 15 30 až 17 30 hod.

Akým spôsobom posielate oznámenia?

Svadobné oznámenia a kompletné objednávky zasielame Slovenskou poštou a to štandardne do 7 dní od potvrdenia objednávky, prípadne expresne do 48 hodín od potvrdenia objednávky za poplatok 12 EUR.

Je možný aj osobný odber svadobných oznámení?

Osobný odber je možný v našej tlačiarni. O čase osobného odberu vašej objednávky vás budeme v dostatočnom časovom predstihu informovať do emailu.

Akým spôsobom je možné zaplatiť za svadobné oznámenia?

Existujú dva spôsoby: platba bankovým prevodom na účet, platba na dobierku pri doručení cez Slovenskú poštu.

Robíte aj cudzojazyčné oznámenia?

Áno, samozrejme. Je len potrebné dodať nám texty v cudzom jazyky, ktoré do oznámenia zapracujeme.