svadobne oznamenie svadobne oznamenia pozvanka na svadbu

Svadobné logá LARIS

Už ste o tom počuli? Mať svoje vlastné svadobné logo? Určite nie a určite si kladiete otázku, čo to vlastne svadobné logo je a s akým zámerom je pre budúcich novomanželov vyrobené.

Svadobné logá doslova dodajú Vašej svadbe jednotnú tvár. A nielen svadbe, Vaše logo Vás ako pár bude sprevádzať celým spoločným životom.

Prečo mať svadobné logo?

Budete výnimoční!

Svadobné oznámenia sú osvedčenou klasikou, no svadobné logo môže byť práve tým jedinečným elementom, ktoré Vašu svadbu odlíši od ostatných.

Je to Váš symbol.

Predstavuje Vašu jedinečnú stopu ako páru, je to Váš brand, Vaša značka. Svadobné logo sa dá tlačiť na oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu, menovky, obrusy, tričká, ŠPZky, papierové obrúsky, jednoducho na všetky plochy, ktoré sú v súvislosti so svadbou vystavené pozornosti.

S Vami na večné veky

Beriete sa len raz za život a na Vašej spoločnej ceste zažijete ešte veľa osláv, jubileí a iných spoločenských udalostí. Svojím logom si môžte ozdobiť každú pozvánku, či priložiť logo do podpisu svojho emailu. Môžte si ho dať zarámovať a zavesiť nad rodinný krb a Vaše deti ho môžu dediť z generácie na generáciu ako voľakedy rodinné erby. Je to bláznivé ale dobré nápady také bývajú

Svadobné logá-predlohy

V prípade záumu o svadobné logá si môžte vybrať z vyššie zobrazených návrhov. Logo vám upravíme podľa vašich požiadaviek. T.j. prispôsobíme iniciály, prípadne farebnú úpravu.

Cena svadobného loga je 15 EUR. Personalizácia a 1 úprava loga je bezplatná. Svadobné logo dodávame vo všetkých dostupných grafických formátoch podľa vašej požiadavky, .jpg, .pdf a pod. Svadobné logo vieme pridať na vaše svadobné oznámenie, pozvánku k svadobnému stolu a ďalšie tlačoviny.

Pre objednávky alebo bližšie informácie nás prosím kontaktujte na studio@svadba-oznamenia.sk alebo na telefónne číslo 0918 344 177.

Ukážky použitia svadobného loga