svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN06


Svadobné oznámenie s originálnym previazaním a príveskom klietky, ktoré sa hodí k ústrednému motívu vtáčikov vo fontáne. Štvorcové svadobné oznámenie je otvárateľné a možno doň vložiť text podľa vlastného výberu

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Zaľúbené vtáčiky vo fontáne...veselé, farebné, doplnené príveskom zo staromosadze.

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN02
Svadobné oznámenieVAN13
Svadobné oznámenieVAN01
Svadobné oznámenieVAN07
Svadobné oznámenieVAN05
Svadobné oznámenieVAN03