svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN02


Vintage svadobné oznámenie zdobia zaľúbené vtáčiky na retro bicykloch a originálny motív konárika so zaujímavým zdobením. Otvárateľná svadobné grafika je previazaná motúzikom, na ktorom je pripevnený prívesok bicykla zo staromosadze.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

Veselé, farebné, plné snov...presne ako vaša láska :) Oznámenie je doplnené mosadzným príveskom v tvare byciklíka, ktorý vašim hosťom ostane ako milá spomienka na váš veľký deň!

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN06
Svadobné oznámenieVAN07
Svadobné oznámenieVAN11
Svadobné oznámenieVAN03
Svadobné oznámenieVAN05
Svadobné oznámenieVAN12