svadobne oznamenia online

Vintage svadobné oznámenie VAN10


Moderné svadobné oznámenie s neformálnou potlačou. Štvorcové oznámenie originálne skrášľuje prívesok s motívom klietku na jutovom špagátiku.

Rozmer 10 x 10 cm, otvárateľné. Do každého oznámenia je možné dovnútra doplniť ľubovoľný text. Každé oznámenie je doplnené originálnym príveskom zo starostriebra alebo staromosadze a previazané špagátikom. Na požiadanie je možné nakombinovať aj iné prívesky podľa želania. Rovnako je možné podľa želania upraviť aj grafiku.

I love you...Ich liebe Dich..Ž tém! Oznamko láskavé...s príveskom srdiečka, ako inak. Na vaše textíky máme miesto vo vnútri, keďže oznamko je otváracie. No fakt!:)

Kvalita spracovania

Svadobné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Svadobné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Návrh oznámenia zdarmaPodobné oznámenia

Svadobné oznámenieVAN06
Svadobné oznámenieVAN03
Svadobné oznámenieVAN14
Svadobné oznámenieVAN01
Svadobné oznámenieVAN13
Svadobné oznámenieVAN08