Greenery – farba roka 2017 na svadbe - Svadobné Oznámenia

Interiérový dizajn, móda, účesy aj umelecké diela. Nielen to bude v nasledujúcich mesiacoch sprevádzané prítomnosťou novej farby roka. Jej žiarivé vibrácie oživia aktuálne svadobné trendy, ktoré budú udávať smer výzdobe, šatám aj svadobným oznámeniam.

Úvod každého nového roka patrí okrem iného aj vyhláseniu novej farby, ktorá bude celých 12 mesiacov na tróne. Jej vplyv na dizajn sa bude šíriť svetom a či chceme alebo nie, zasiahne aj slovenské svadby. Pri zoznámení sa s greenery, výrazným odtieňom zelenej s úplne žiarivým akcentom, sa však nemáme čoho báť, skôr naopak. Farba roka totiž skrášli každú slávnosť.

Farba na svadbe, ktorá prináša nový začiatok
Autori tohto špeciálneho odtieňu možno mysleli aj na hlbší význam svadobných slávností, nakoľko podľa ich slov je greenery symbolom nového začiatku, životného smeru či kroku vpred. V spojitosti s jej blahodarným vplyvom na zdravie, vitalitu a dobrú náladu sa ideálne hodí práve na svadby, ktoré sú prelomovou zmenou a začínajú písať nové životnú epizódu.

Pozitívna energia na každú svadbu
Vibrácie aktuálnej farby roka pôsobia upokojujúco a ich harmonické vyžarovanie nás doslova omladzuje. Už pri príprave svadby sa necháme unášať týmto žiarivým odtieňom, v ktorom sa miesi nádych romantiky s nehou aj vášňou a to všetko za príjemnej životodarnej sily. Energia plná lásky a radosti tak môže prúdiť a starať sa o pohodovú atmosféru počas celej svadby.

Svieže kombinácie s bielou a s metalízou
Greenery si nezískava priaznivcov len svojimi pozitívnymi účinkami. Dizajnéri si ju obľúbili najmä kvôli jej flexibilite, ktorá im umožňuje skúšať rôzne pestré kombinácie. Tou najlepšou je dominantná biela s citlivým využitím zelenej. Dobrým nápadom je takisto zmes greenery s metalickými odtieňmi, no tu je potrebné myslieť na umiernený kontrast.

Ako sme spomínali na začiatku, farba roka sa dostane do každej sféry dizajnu vrátane tvorby svadobných oznámení. Návrhári tak môžu vymýšľať nové prevedenia s netradičnými motívmi ladiacimi s takýmto odtieňom. Predsa len, greenery je svojská a ak ju chceme na svadobnom oznámení, vyžiada si to nápad, inováciu a kreatívneho ducha.

Svadobný blog