Tohtoročné trendy vo výrobe svadobných oznámení -

Tohtoročné trendy vo výrobe svadobných oznámení

Svadobné oznámenia už máte? Alebo sa ešte rozhodujete? Pokiaľ áno, radi vám pomôžeme s výberom svabobných oznámení a pozvánok. Online svadobné oznámenia a tlač v LarisDesign. A teraz už želáme príjemné čítanie.

Štýlové farby, originálne motívy, exkluzívne materiály a hlavne aktuálne návrhy. Svadobný dizajn aj tento rok ponúka viacero zaujímavých trendov, ktoré ti opäť dajú najavo, že tvorba svadobných oznámení je skutočným umením a dokáže divy.

Ak sa chystáš počas tohto roka uzavrieť sobáš sprevádzaný svadbou plnou kombinácií farieb, motívov a materiálov, potom pre teba máme dobré správy. Dizajnéri totiž odhalili ďalšie nové trendy, ktoré budú v najbližšej dobe vládnuť svadobným sálam. Na svoje si prídu aj milovníci netradičných svadobných oznámení, ktorí hľadajú vkus, originalitu a kreatívneho ducha.

Do popredia prichádzajú nové farebné kombinácie

S univerzálnou bielou vhodnou pre všetky štýly dizajnu sa lúčiť nebudeme, no popri nej sa do popredia dostanú aj ďalšie odtiene. Tento rok sa bude dariť sviežim teplým farbám s ovocnou príchuťou, ktoré ovládnu najmä leto. Pozornosť vzbudí aj greenery, farba roka, ktorej žiarivé zelené vibrácie v mladomanželoch naštartujú optimizmus. S príchodom jesene môžeme čakať pribúdajúce variácie fialovej a návrat luxusných metalických odtieňov.

Široké spektrum motívom v rôznych prevedeniach

Pestrosť nebude sprevádzať len výber vhodných farieb. Bohatá ponuka nás čaká aj pri voľbe motívov, ktoré budú opäť orientované hlavne na obrázkovú formu. Trendy budú patriť najmä fotografiám a ilustráciám, ktoré nahrádzajú citáty a dominanciu textu v návrhu. V súvislosti s pestrým výberom môžeme očakávať aj mnoho netypických vzorov, ktoré sa na svadobných oznámeniach objavia po prvýkrát.

Materiály, ktoré spoja praktickosť s kvalitou

Elegantný vzhľad svadobných oznámení nie je všetko a rovnako dôležitá je aj otázka kvality a praktickej stránky. O tú sa postará voľba správnych materiálov, ktoré týmto dielam dodajú „funkčnosť.“ Na vrchole záujmu dizajnérov naďalej ostávajú kreatívne papiere v rozličných prevedeniach. Najčastejšie sa hovorí o lesklých a matných, pričom konkrétny výber závisí od typu svadobného oznámenia, na základe čoho sa zvolí aj najlepšia gramáž papiera.

Trendy na najbližšie mesiace sú známe, teraz nás čaká vybrať si tie správne. Precíťme svoj vkus, zapojme fantáziu a nechajme sa unášať tvorivosťou, ktorá dá svadobným oznámeniam dušu. Potom sa celá svadba zmení na nezabudnuteľný zážitok a umožní nám vykročiť za spoločným životom v duchu lásky, radosti a harmónie.

Svadobný blog