Keď ženy žiadajú o ruku - Svadobné Oznámenia

Trochu netypické a miestami až bláznivé, no o to viac prekvapujúce. Žena, ktorá žiada muža o ruku musí mať poriadnu guráž, aby zmenila po stáročia zaužívaný zvyk. V súčasnosti však nejde o nejaký extra výnimočný krok a čoraz viac žien sa stáva iniciátormi svadby.

Tvorca nápadov a autor príjemných prekvapení by mal byť v partnerskom zväzku skôr muž. Platí to aj v prípade požiadania o ruku, ktoré by mal takisto iniciovať prvý. Niektorým ženám sa ale čakať nechce a zodpovednosť prevezmú na seba. Možno nad podobným rozhodnutím rozmýšľate tiež a k jeho uskutočneniu vám chýba už len inšpirácia, ako to spraviť.

V správnom čase na správnom mieste
Najhoršie, čo sa môže pri žiadaní muža o ruku stať, je zažiť odmietnutie. Preto treba vycítiť, či váš miláčik naozaj túži po svadbe a je na ňu pripravený. Dôležité bude vystihnúť správny čas a správne miesto, čím zvyšujete šancu na úspech.

V súkromí alebo verejne?
Ak hovoríme o správnom mieste, potom treba zohľadniť aj to, či si to vychutnáte v súkromí alebo verejne. Ak patríte k odvážnejším, bude vás lákať predstava žiadosti pred kamarátmi, no myslite na to, že muži môžu vziať verejné požiadanie o ruku zo strany ženy ako poníženie alebo výsmech.

Zabudnite na snubný prsteň
Obdarovať svojho milovaného partnera snubným prsteňom by nebolo celkom vhodné. Tento zvyk robí radosť ženám, ale chlapi budú potrebovať niečo mužnejšie a dobrodružnejšie bez ohľadu na to, ako veľmi sa im páčia šperky. Skúste napríklad plavbu loďou alebo jazdu na motorke, čo by malo určite zapôsobiť.

Ak vám požiadanie o ruku vyjde a váš partner bude súhlasiť, určite vám padne kameň zo srdca. Pocit zadosťučinenia bude chcieť poriadne veľkú svadbu, takže odporúčame si nechať zhotoviť tie najkrajšie svadobné oznámenia a poslať ich všetkým najbližším. Nech vás už prídu podporiť na spoločnej ceste za šťastím v čo najhojnejšom počte.

Svadobný blog