Muži a svadobné oznámenia - Svadobné Oznámenia
Svadba

Muži a svadobné oznámenia

By 28. februára 2013 No Comments

Svadobné oznámenia už máte? Alebo sa ešte rozhodujete? Pokiaľ áno, radi vám pomôžeme s výberom svabobných oznámení a pozvánok. Online svadobné oznámenia a tlač v LarisDesign. A teraz už želáme príjemné čítanie.

Keď pred chlapmi vyslovíte slovo svadba, je viacero možností ich reakcie. A je úplne jedno, či svadbu plánujete, alebo už máte pár rokov po nej.

–          Vyvalia na Vás oči a začnú sa venovať telefónu, ovládaniu od televízora
alebo stavia na zúrivé listovanie v časopise,

–          vyvalia na Vás oči a navrhnú Vám návštevu Vášho obľúbeného butiku
s topánkami,

–          vyvalia na Vás oči a zasypú Vás výčitkami všetkého druhu,

–          vyvalia na Vás oči a poprosia Vás, aby ste prešli na inú tému,

–          vyvalia na Vás oči a okamžite prejdú na inú tému aj bez prosby,

–          alebo na Vás vyvalia oči…

            Našli ste sa v bodoch spomínaných vyššie? Nezúfajte milé dámy! S radosťou Vám oznamujeme, že máte doma normálneho chlapa. Stačí si priznať to, že naše reakcie by boli rovnaké, keby od nás muži chceli reakciu na víkendové zápasy Ligy majstrov… Je to tak,  a dúfať, že sa to zmení je pravdepodobne dosť naivné.

            Keď sú však zásnuby za vami, vy máte na ruke krásny prsteň a v diári poznačený deň „D“, niet cesty späť. A či muž chce, alebo nie, téme svadba budú venované viaceré rozhovory počas najbližších mesiacov. K svadbe neodlučiteľne patria i svadobné oznámenia a o tom, ako sa na nich zhodnúť s Vaším nastávajúcim, sa dočítate v najbližších riadkoch.

            Chce to len veľkú dávku trpezlivosti, vystihnúť jeho správnu náladu, mať všetko pripravené, nepredkladať mu LEN JEDNU možnosť svadobného oznámenia a to najdôležitejšie – nech je vo Vašich nápadoch aj kúsok z neho. Práve posledné „pravidlo“ je podľa najnovších  výskumov svadobných agentúr a špecialistov tou správnou cestou k úspechu bez hádok a komplikácií na oboch stranách.

            Baví Vášho nastávajúceho spomínaný futbal? Alebo od detstva zbiera hokejové kartičky? Má rád dobré jedlo? Je hudobník? Je milovník zvierat? Chodí rád do prírody? Buďte kreatívna, nájdite cestu ako potešíte svadobným oznámením aj jeho, dajte si vypracovať viacero návrhov, stavte na farby, spoločnú fotku, ktorú na svojom pracovnom stole, spojte svety a záľuby Vás oboch alebo si nechajte poradiť od jeho priateľov a rodiny… Ak nechcete klasické oznámenie a on áno, jemným zakomponovaním nejakej jeho záľuby do svadobného oznámenia určite jeho názor zmeníte, alebo mu aspoň ukážete novú cestu.

            Nech sa rozhodnete akokoľvek, my v LarisDesing Vám radi podáme pomocnú ruku a pomôžeme Vám, aby boli Vaše svadobné oznámenia takými, aké si ich spoločne s budúcim manželom vysnívate.

Svadobný blog