Na začiatku bolo Áno - Svadobné Oznámenia Svadba
Svadba

Na začiatku bolo Áno

By 5. januára 2013 No Comments

Romantickou večerou, snubným prsteňom a odpoveďou „áno“ sa Váš život zmení na niekoľko desiatok rokov. Vytvoríte rodinu, budete mať deti, postavíte dom, potom ten strom…veď to všetci poznáte. Pred realizáciou spomínaných snov Vás ale čaká cesta, na ktorej konci budete stáť v bielych šatách a slávnostnom obleku.

Svadba. Udalosť, ktorú si budete pamätať do konca života a preto je potrebné sa na ňu náležite pripraviť a všetko dôkladne naplánovať. Obrúčky, miestnosť, šaty, hostina, program a v neposlednom rade svadobné oznámenia. Ich výber, zosúladenie nápadov a predstáv je často zdrojom konfliktov a hádok. Jeden chce klasiku, druhý najnovšiu vychytávku, žena hľadá romantiku a muž športovú tématiku.

Nový rok klope na dvere a my sme sa rozhodli povedať Vám o svadobných oznámeniach čo najviac. Ako také predsavzatie. Veríme, že Vás pravidelnými blogmi potešíme, rozosmejeme, dozviete sa niečo nové a zároveň dúfame, že nimi zabránime hádkam vo vašej domácnosti keď padne téma „svadobné oznámenie.

Blogy budú venované všetkým, ktorí svadbu plánujú, ženám, mužom, mamám, babkám, mladým, starým. Tým, ktorí milujú svoju polovičku a rozmýšľajú nad ďalším krokom, ale aj tým, ktorí už majú svadbu dávno za sebou a radi sa len dozvedia niečo nové a zaujímavé. Veď mať prehľad v rôznych oblastiach nikdy nie je na škodu.

Budeme sa venovať témam ako svadobné oznámenia kedysi a dnes, nové trendy a štýlové oznámenie dátumu svadby, poradíme Vám, ako si najlepšie vybrať z obrovskej ponuky a mnoho ďalšieho. Veríme, že nám zachováte Vašu priazeň a dozviete sa ako veľa potrebných informácií, tak aj tie, ktoré vám na tvári vyčaria úsmev.

P.S.: Neváhajte a napíšte nám, aké témy by Vás v budúcnosti zaujímali, čo by ste chceli o svadobných oznámeniach vedieť alebo s akými problémami sa stretávate pri ich výbere.

Svadobný blog