Exotická svadba na Srí Lanke - Svadobné Oznámenia

Zaľúbené srdce je vraj vstupenkou do raja, ktorého brány nám môže otvoriť len láska. Jedným z takýchto rajov je aj magická Srí Lanka, ktorej zákutia vás nabijú pozitívnou energiou, až jej budete mať na rozdávanie. Nečudo, že práve táto destinácia patrí k najobľúbenejším miestam na exotickú svadobnú cestu.

Exotické svadobné cesty sú stále trendy a vďaka nezabudnuteľným zážitkom, ktoré ponúkajú, zrejme z módy ani nikdy nevymiznú, aspoň nie tie na Srí Lanku. Malá a skromná, no o to viac príťažlivá krajina je totiž magickým miestom, ktoré priam láka snúbencov z celého sveta, aby si sem prišli povedať svoje áno a nechali sa vyprevadiť na spoločnú cestu životom v znamení lásky, harmónie a požehnania.

Čaká vás úplne iný svadobný obrad
Zabudnite na čepčenie, venčekový tanec alebo iné svadobné zvyky známe z našich regiónov. Svadba na Srí Lanke vás obohatí kopou nepoznaných zážitkov a ak chcete absolvovať obrad v rytme tamojších tradícií, nalaďte sa na nekonečné dávky tanca, orientálnej muziky a veľký okruh ľudí, ktorí to vedia na takýchto slávnostiach poriadne roztočiť. Aby toho nebolo málo, možno vám príde všetko dobré zaželať aj slon, ktorý vás prevedie po najkrajších miestach.

Nahoďte sa do tradičných outfitov
Čo krajina, to iný zvyk, obzvlášť v oblasti krojov a ľudových šiat. Svoje tradičné oblečenie vyťahujú pri vzácnych príležitostiach, akými tam svadby určite sú, aj na Srí Lanke. Nakoľko sú domáci mimoriadne pohostinní a radi predstavia turistom tajomstvá miestnej kultúry, čaká vás svadba v pestrofarebných rituálnych „outfitoch,“ aké nosia radžovia a ich drahé nevesty.

Ochutnajte najlepšie čaje na svete
Očarujúca Srí Lanka vás vtiahne do sveta krásy a harmónie aj pri svadobnom stole. Pokiaľ nie ste otvorení exotickým vôňam a jedálničku, v ktorom vládne ovocie a vegetariánske pochúťky na stovky spôsobov, potom sa budete musieť uspokojiť s menej tradičnými špecialitami. Nech sú vaše chute akékoľvek, určite si nenechajte ujsť krátky čajový obrad zo sypaných domácich čajov, ktoré patria k najlepším na svete.

Medové týždne na rozprávkovej pláži
Absolvovať tradičnú svadbu v znamení miestnych zvykov nie je povinné. Ak cestujete na Srí Lanku za pokojom a snahou byť so svojou polovičkou osamote, potom si doprajte jednoduchú svadbu na pláži, kde budete len vy a malý svadobný sprievod. Hneď po vyslovení čarovného slovíčka „áno“ sa môžete odviazať a začať si užívať medové týždne plné kvetov, prímorského vánku a rozprávkovej atmosféry na každom kroku.

O nezabudnuteľné momenty z tejto svadobnej cesty sa treba podeliť s najbližšími, ktorí tento kúsok šťastia nemôžu prežívať s vami. Doprajte im to aspoň na diaľku vkusnými svadobnými oznámeniami v exotickom štýle. Postačí farebný motív, netradičný formát alebo fotka, ktorá zachytí miestnu atmosféru, a hneď sa všetci dozvedia, akým zážitkom je svadba na Srí Lanke.

Svadobný blog