Kreatívne požiadanie o ruku - Svadobné Oznámenia

Poznáte to, žena tajne sníva o svadbe a láskyplnom živote so svojim milovaným. Ten to samozrejme vycíti a po dôkladnom premýšľaní príde za ňou, aby ju vo veľkom štýle požiadal o ruku. Príde dojatie, slzy, úsmevy, objatie a nakoniec očakávané áno. Takto by mal začínať príbeh každej svadby, ktorá spojí oboch mladomanželov do jedného zväzku.

Skôr ako sa začne pripravovať svadba, je potrebné nevestu požiadať o ruku. Tento krok má svoj jedinečný význam, vďaka ktorému sa z neho stáva zaujímavá a originálna súčasť príprav na svadbu. Požiadanie o ruku je tradičným rituálom, ktorý sa využíva už od nepamäti a svoje čaro má aj dnes. Bez ohľadu na národnosť, kultúru alebo náboženstvo mladomanželov tvorí neodmysliteľnú súčasť svadobných príprav a stáva sa tak oficiálnou formou „pytačiek.“

Žiadať ženu o ruku neznamená len povedať, že si ju muž chce vziať. Ide o viac, o vyjadrenie, symboliku, emócie a najmä o unikátne nápady, ktoré ženy tak veľmi milujú. O nápady, pri ktorých bude môcť žena vnímať muža ako princa, ktorý s ňou chce prežiť dlhý a šťastný život a záleží mu na získaní jej srdca. Práve preto je dôležité, aby bolo požiadanie o ruku jedinečné a prinášalo úprimnosť, srdečnosť a láskyplné prejavenie záujmu. K tomu Vám môže pomôcť aj niektorý z našich nápadov, ktoré Vám prinášame ako inšpiráciu.

Hudba pod oknami
Každú ženu prekvapí, ak sa v noci zobudí na príjemné tóny južanských alebo latino piesní, ktoré znejú spod okien a pri pohľade von uvidí živú skupinu, ktorej frontmanom je jej miláčik. Ladné tanečné pohyby, zamilované piesne a najmä uletený nápad, ktorý zaboduje, je ideálnou možnosťou ako požiadať ženu o ruku.

Keď reklamy slúžia láske
Billboardy, reklamné plochy či šoty v rádiu sa dajú využiť aj inak ako na prezentáciu firmy či nejakej organizovanej udalosti. Jednou z možností je práve žiadosť o ruku, ktorú môžete uskutočniť aj touto formou. Predstavte si, že Vaša vyvolená ide domov a zrazu zbadá v centre mesta na veľkom billboarde svoju fotku s pútavým textom, ktorým ju muž žiada o ruku.

Na koncerte, v divadle alebo na zápase
Malo sa jednať o tradičný večer v spoločnosti priateľov buď na koncerte, v divadle alebo na športovom zápase. Nakoniec sa z toho vykľul perfektný nápad požiadať ženu o ruku priamo pred celým hľadiskom. Prekvapivé či dokonca šokujúce, no každopádne to dá žene najavo, že muž to s ňou myslí vážne a nebojí sa o láske, ktorú cíti, povedať celému svetu.

Originálnych nápadov ako požiadať ženu o ruku je viacero a každý by si mal vybrať podľa svojho vkusu. Tento nápad ešte treba doplniť štýlovými svadobnými oznámeniami, pomocou ktorých oznámite radostnú novinu o chystaní svadby rodine a najbližším priateľom. Dajte si zhotoviť elegantné svadobné oznámenia s nádherným motívom a pútavým textom a zdieľajte túto šťastnú udalosť so všetkými milovanými.

Svadobný blog