Svadba z lásky? Ešte stále áno. - Svadobné Oznámenia
Svadba

Svadba z lásky? Ešte stále áno.

By 14. marca 2015 No Comments

Slovo láska sa skloňuje všade. Počujeme o nej z piesní, vidíme ju vo filmoch, riešime ju s našimi najbližšími. Snažíme sa ju prežívať najlepšie ako vieme a sme pre ňu ochotní spraviť čokoľvek. Bez jej prítomnosti by nám stále chýbalo niečo cenné a len ťažko by sme dokázali žiť naplnený život, ktorý má zmysel.

Láska má obrovskú silu, ktorá dokáže spájať ľudí. Zamilované osoby cítia medzi sebou priam magickú príťažlivosť, kvôli ktorej sa rozhodujú pre spoločný život. Sú ochotní žiť jeden pre druhého a povedať si svoje áno na veľkolepej slávnosti, ktorou svadba vždy bola. Tento deň sa stáva oslavou lásky, počas ktorej sa mladomanželský pár stane spoločným celkom žijúcim jeden vedľa druhého.

Svadby sa organizujú pravidelne po celom svete, čo by malo poukazovať na veľké množstvo zamilovaných párov. Avšak motívy vstúpiť do manželstva sú rôzne a nájdu sa páry, kde sú hlavné záujmy sobáša viac v materiálnej rovine. Niekedy platilo neoficiálne pravidlo, že tzv. svadba z rozumu sa týkala len elity a prominentných skupín, no v súčasnosti je to minulosť a kalkuluje sa aj medzi ľuďmi bez veľkého majetku. Tu však nejde o peniaze, ale skôr o rôzne emocionálne pohnútky, ktoré lákajú oboch z páru k urýchlenému a neuváženému kroku.

Presne takéto prípady nevytvárajú dobrý obraz o svadbe ako jedinečnej udalosti pripravovanej kvôli osláveniu veľkého spojenia dvoch zaľúbených ľudí a búrajú dôveru v skutočnú lásku aj ďalším. Našťastie, takýchto párov je málo a úprimné rozhodnutie zosobášiť sa z lásky výrazne prevláda nad tými ostatnými. Aj štatistiky jasne hovoria, že rozvodov je podstatne menej ako manželstiev, ktoré fungujú bez väčších problémov a ponúkajú príjemné rodinné zázemie napĺňajúce oboch partnerov.

Svadby organizované z úprimnej lásky sú teda stále živé a veľké množstvo novomanželov si vo väčšine prípadov hovoria svoje áno bez zbytočných vedľajších pohnútok. Presne týmto smerom by sa to malo uberať aj naďalej, nech majú generácie prichádzajúce po nás dobrý príklad priamo od svojich rodičov a starých rodičov a uzatvárajú manželstvá s vierou v pravú lásku, ktorú môžu patrične vyjadriť.

Prejavy lásky sú obľúbené a každému zamilovanému polichotia, takže netreba s nimi vôbec šetriť. Nielenže tým spravíte radosť svojmu partnerovi, navyše mu ukážete ako veľmi Vám na ňom záleží. To môžete vyjadriť aj prostredníctvom svadobných oznámení, ktoré ponúkajú vhodný priestor na takéto zaujímavé prekvapenie. Viacero elegantných kolekcií, moderné trendy, štýlové kombinácie a dekoratívny dizajn môžu prehovoriť v mene lásky a pripraviť príjemnú atmosféru veľkého svadobného dňa prostredníctvom originálnych svadobných oznámení vhodných na každú svadbu.

Svadobný blog