Numerológia svadobného dátumu - Svadobné Oznámenia

Numerológia zohráva v našich životoch dôležitú úlohu, aj keď často sa nám jej význam javí ako tajomný a nevieme ho pomenovať. Keďže každé z čísel má svoju špecifickú vibráciu a do určitej miery nám môže pomáhať pri napĺňaní našich zámerov, niektoré dátumy v kalendári považujeme priam za magické. Každý rok sa ich nájde hneď niekoľko a aj aktuálne sa blíži zopár výnimočných dní.

Vplyv čísel na rôzne udalosti je bežne skúmaný a niektoré špeciálne dátumy sa nie náhodou stávajú ideálnym termínom na prípravu svadobnej slávnosti. Svadba je dôležitý životný krok, pri ktorom chce zamilovaný pár spojiť svoje životy a naplniť ich láskyplným zväzkom. Aj preto sa mladomanželia radi inšpirujú čarovným dátumom, ktorého pozitívna vibrácia im pri tomto akte spojenia môže „požehnať.“

Vďaka numerológií sa môžeme dozvedieť o vibrácií svadobného dátumu rôzne zaujímavosti. To nám pomáha pri hľadaní vhodného dňa, na základe čoho spoznáme vplyvy na jednotlivé aspekty manželstva. Medzi nimi nechýba najmä harmónia, plodnosť, materiálne zabezpečenie či priateľské puto manželov. Práve význam čísel zvoleného dátumu svadby nám ukáže, či sú aktuálne vibrácie pre uzatvorenie manželstva priaznivé.

Numerológovia považujú za významné dni prakticky všetky dátumy, v ktorých sa nachádzajú opakujúce číslice. Spomeňme si na čarovné termíny ako 11.11.2011 alebo 12.12.2012, ktoré boli nadmieru vyhľadávané aj napriek ich nie veľmi priaznivému vplyvu. Vhodným dátumom sú aj letné dni ako 7.7. či 8.8 a nezabúdajme ani na 5.5., ktorý je už tradične príťažlivým kvôli kráse prebiehajúceho mája.

Jeden z najzaujímavejších magických dátumov nás čaká už onedlho. Dátum 10.10. vychádza na sobotu, takže ako deň na konanie svadby je úplne vhodný. Jeho vplyv by do manželstva mohol priniesť citlivý prístup a dobrú komunikáciu, čo je pre dve 1 v dátume bežné. Takisto sa dá počítať s podporou pri hľadaní rovnováhy medzi materiálnou a duchovnou stránkou, čo môže dvojici pomôcť nastoliť v živote väčší pokoj. Celkovo tak môžeme očakávaný dátum 10.10. považovať za vhodný deň na uzatvorenie manželstva.

Zhodnotiť zásluhu konkrétneho dátumu svadby na šťastnom manželstve sa dá až po nejakom čase. Každopádne, manželia si za budovanie vzťahu zodpovedajú sami, takže šancu na šťastie majú vo svojich rukách. Aj napriek tomu je sila čísel účinná a sčasti má schopnosť ovplyvniť vývoj niektorých udalostí, takže priaznivci numerológie si môžu vybrať ľubovoľný svadobný deň počas niektorého z prichádzajúcich magických dátumov. Tým môže byť aj 10.október, ktorý bude viac ako len obyčajným dňom.

Svadobný blog