Príchuť jabĺčkovej svadobnej výzdoby - Svadobné Oznámenia

Jabĺčka, milujeme ich kvôli skvelej chuti, lákavej vôni a príťažlivým farbám. Avšak obľúbené sú aj pre ich jedinečnú schopnosť stať sa vhodným námetom pri príprave svadobnej slávnosti. Tematika inšpirovaná jabĺčkom sa dokonca zaradila medzi top trendy novej sezóny.

Inovácia prinesie vždy svoje ovocie a v tomto prípade to platí doslova. Jabĺčkové svadby totiž zahŕňajú špeciálnu výzdobu s hojnou účasťou týchto osviežujúcich plodov. Fantázií sa medze nekladú a možností ako zakomponovať samotné jablká do deja svadby je hneď niekoľko. My sa ideme pozrieť na tie najhorúcejšie tipy, ktoré sú súčasťou čoraz väčšieho počtu slávností.

Príťažlivé jablkové dekorácie
Využitie jabĺčok pri príprave svadobných dekorácií je ohromné. Ľudia s dobrou fantáziou ich vedia zužitkovať akokoľvek, čoho výsledkom sú rôzne typy dekorácií. Dosť populárnymi sú najmä svietniky, ktoré si vyrobíte vyrezaním otvoru a vložením čajovej sviečky do vnútra. Za zmienku stoja špeciálne dekorované vázy s kombináciou kvetov a jabĺk podľa výberu vhodnej farby. Možností je skutočne veľa, treba sa hlavne pohrať s nápadmi a zaexperimentovať.

Kytice ozdobené jabĺčkom
Skvelou novinkou, ktorú si obľúbili mnohé nevesty, sú svadobné kytice ozdobené jabĺčkom. Práve tie prinesú očakávanú inováciu a neveste dodajú ešte väčšie čaro. Aranžovanie týchto kytíc nie je zložité a zvládne ho každý šikovný kreatívec zodpovedný za svadobnú výzdobu.

Torta s ovocnou príchuťou?
Torta ako jeden z vrcholov svadobnej slávnosti musí byť chutná, no takisto sympatická pre oči. Dobrí cukrári skúšajú torty zdobiť rôznymi technikami, medzi ktorými nechýba práve využitie jabĺčok ako špeciálnej ozdoby. Aj keď väčšinou slúžia výhradne pre estetický efekt, ktovie, možno sa niekto odváži upiecť jablkovú svadobnú tortu.

Podklad pre svadobné prstene
Aby toho nebolo málo, jablko môžeme perfektne využiť ako podstavec pre svadobné prstene. Najkrajšie vyniknú plody v sýtozelenej farbe, no v prípade bieleho zlata poslúžia aj červené. Tento spôsob uloženia prsteňov je dosť netradičný a ideálne môže nahradiť klasické a jemné vankúšiky.

Nie je to len samotná výzdoba, kde môžu byť jabĺčka využité ako spestrenie svadby. Rovnako dobre sa hodia aj pri výrobe svadobných oznámení, kde sa zakomponujú vo forme štýlového motívu. Výslednému dielu tak dodajú originalitu a farebnosť, vďaka čomu zapôsobia dobrým dojmom. Nebojte sa zaexperimentovať a skúste oživiť svadbu peknou jabĺčkovou tematikou, nech je najkrajší deň života tým najlepším zážitkom.

Svadobný blog