Svadba podľa znamenia - Svadobné Oznámenia
Svadba

Svadba podľa znamenia

By 6. júla 2022 No Comments

Znamenia zverokruhu ovplyvňujú všetky aspekty života – osobnosť, životný štýl, voľbu povolania.

Pokiaľ veríte na znamenia zverokruhu, tak v tom prípade, je tento blog pre vás ako vyšitý.

V tomto blogu sa budeme venovať aranžovaniu vašej vášho svadobného dňa podľa znamenia zverokruhu, môže to byť celkom zábava.


Ryby: plážová svadba

Ryby sú považované za jedno z najromantickejších znamení pod slnkom, a preto sa aj na svet pozerajú cez rúžové okuliare. Pokiaľ chcete, aby sa vaše sny plnili, neváhajte a siahnite po svadbe pri mori. Svadba na pláži by mohla priniesť radosť nie len vám, ale aj vaším najbližším  a všetko môžete ladiť do prírodných morských tónov. Piesok, jednoduché letné kvety, ľahké šaty, bosé nohy.

Vodnár: festivalová svadba

Svadby s tematikou hudobných festivalov získali v posledných rokoch výraznú popularitu a umelecká duša vodnára je pre tento štýl priam stvorená. Odlúčenie od starých tradícií môže na prvý pohľad síce znieť až prílis, ale práve toto znamenie podobné výzvy a odlíšenia vyhľadávať. Jedlo vo forme rautu, kvetinové čelenky, tanečná párty a výborný hudba je všetko to, čo potrebujete, aby ste svoj svadobný deň dotiahli k dokonalosti.

Baran: DIY svadba

Barani sú veľkí bojovníci, a preto siahajú po estetike, ktorá sa vyznačuje silou a výraznou originalitou. Takže svadba v štýle – urob si sám – je pre znamenie barana to najvhodnejšie. Môžu tak dokonale uplatniť svoje kreatívne vlohy a vytvoriť niečo skutočne jedinečné.

Býk: rustikálna svadba

O býkovi je známe, že je milovník prírody. Práve v jej obklopení sa cíti úplne najlepšie. Preto by nebolo vhodné, keby svadba bola obmedzená na vnútorné priestory, práve naopak, mala by zahrňovať rôzne prírodné aspekty, drevo, zeleň a všetko, čo nám príroda ponúka. Ľudia v znamení býk, veľmi radi organizujú svadby v stodolách alebo v starých mlynoch. Do svojej výzdoby radi zakomponujú rustikálnosť, v podobe lavičiek alebo starých vozov.

Rak: intímna svadba

Ľudia, ktorí sa narodili v znamení raka milujú vintage štýl, pre raka je v tom prípade vhodná intímna svadba v duchu starých čias. Uprednostňujú teda obrat presiaknutými detailmi s hlbokou emocionálnou hodnotou.

Lev: luxusný svadba

Pre levy svadba, ako veľký deň D znamená veľkú drámu. Ľudia narodení v tomto znamení milujú všetko luxusné a veľké. Preto ich svadobný deň zahŕňa ohňostroj, veľký počet hostí, netradičné dekorácie a všetko, čo môžeme nazvať cez.

Blíženci: tematická svadba

Blíženci sa radia medzi znamenia, ktoré milujú jedlo, rôzne chute sveta a stále objavujú niečo nové. Preto ich svadby často bývajú sprevádzané stoly plné jedla a zaujímavých chutí jedla. O blížencoch je známe, že ich svadobná cesta bude určite niekde v exotike.

Panna: minimalistická svadba

Panny sa snažia v spoločnosti vždy vytiahnuť najviac, čo sa týka plánovania. V rámci rozpočtu je estetika tohto znamenia vždy božská. Väčšinou ide o minimalistickú svadbu, s malým počtom hostí, vynikajúcim jedlom, jedinečnou pozvánkou a výzdobou.

Váhy: bohatá svadba

Váhy majú zmysel pre vkus a vždy siahnu po tom najlepšom. Okrem lásky chcú vyzdvihnúť aj ich jedinečný štýl. Svadba sa často koná na rozprávkových miestach, ktoré sú aktuálne IN.

Škorpión: zimná svadba

Škorpióny sú síce vášnivé znamenia, ale pokiaľ ide o ich súkromie, sú veľmi rozvážni. Ich svadobné obrady sú veľmi intímne, v kruhu najbližších.

Strelec: svadba v zahraničí

Strelcov zaujíma rôzna kultúra, zvyky, tradície, jedlo a práve preto si volia svadbu niekde v zahraničí. Pokiaľ im rozpočet umožňuje, ich svadba v zahraničí bude plná detailov.

Kozorožec: biela svadba

Pre kozorožcov sú typické väzby na rodinu. Milujú mať vkusnú svadbu so všetkými detailmi, zvykmi a tradíciami.

Svadobný blog