Svadba pri mori - Svadobné Oznámenia

Príjemná letná atmosféra, svieži tropický vánok a upokojujúci zvuk morských vĺn. Už len pri predstave tohto exotického dobrodružstva si chceme zbaliť kufre a odcestovať za nádhernými zážitkami. Ale čo tak rovno spojiť dovolenku s prípravou svadby a dať tak pobytu pri mori ešte lepšiu zámienku?

Keďže svadbu chceme prežiť v čo najlepšej atmosfére, aby sme na ňu mohli po zvyšok života spomínať s úsmevom na tvári a hrejivým pocitom v srdci, snažíme sa o jej dokonalú prípravu. Práve spomínaná svadba pri mori môže byť jednou z najlepších možností, ako takúto slávnosť zorganizovať v magickom prostredí vhodným pre posvätenie manželského zväzku. Sen je to nádherný, teraz ho len treba zmeniť na skutočnosť a my vám povieme prečo.

Pozitívna prímorská atmosféra

K moru chodíme najmä kvôli relaxu, ktorý nám umožňuje prežívať neopísateľná atmosféra vyžarujúca dostatok pozitívnej energie. Práve to bude správnou návnadou aj počas prípravy svadby, ktorú chceme zažiť v čo najlepšom rozpoložení a hlavne s optimizmom. Okrem toho, táto pozitívna energia nám môže požehnať na ceste za spoločným šťastím, čo je ešte väčšou motiváciou povedať svoje áno práve pri mori.

Príprava svadby bez stresu, v pokoji

Odhliadnuc od pozitívneho vplyvu mora na mladomanželov musíme vyzdvihnúť ešte ďalší dôležitý fakt. Tým je pohodová nálada počas organizovania slávnosti, vďaka ktorej sa vám podarí vyhnúť stresu. Svadba pri mori nie je o veľkom počte hostí, veľkej sále alebo o stoloch preplnených chutným jedlom. Zamilované páry ju vyhľadávajú kvôli zážitku a pokojnému priebehu, ktorý vám dovolí prežiť tieto okamihy v uvoľnenej nálade.

Hneď si užijete aj medové týždne

Zabudnúť nesmieme ani na medové týždne, ktoré si v prípade voľby svadby pri mori užijete hneď na mieste zosobášenia. Vášnivá svadobná noc v rytme šeptajúceho morského vánku, hviezdy odrážajúce sa na hladine mora a neopísateľné skoré východy slnka. To všetko môžete zažívať počas najkrajších dní svojho života, ktorými by medové týždne mali jednoznačne byť.

Svadba pri mori vás aj napriek svojim pozitívam postaví pred jeden otáznik. Tým je absencia vašich najbližších, z ktorých sa na svadbu dostaví len zlomok pozvaných. Potom vám ostáva len jedna možnosť, ako sa s nimi podeliť o tento nezabudnuteľný zážitok, a tým je posielanie svadobných oznámení. Aspoň týmto spôsobom bude rodina prežívať váš veľký deň spoločne s vami. A nezabudnite ich ozdobiť nejakým tropickým motívom, nech si užijú trochu exotiky.

Svadobný blog