Svadobný brunch alebo prečo je ranná svadba lepšia

Svadobný brunch alebo prečo je ranná svadba lepšia

Svadobné oznámenia už máte? Alebo sa ešte rozhodujete? Pokiaľ áno, radi vám pomôžeme s výberom svabobných oznámení a pozvánok. Online svadobné oznámenia a tlač v LarisDesign. A teraz už želáme príjemné čítanie.

Každý mladomanželský párik túži po dokonalej svadbe s príjemnou atmosférou. Nikde však nie je napísané, že tá musí prebiehať podľa zaužívaných zvykov. Úžasnú slávnosť dokážeme pripraviť aj v netradičnom štýle a začať môžeme napríklad zmenou obvyklého času slávnosti. Pri snahe zorganizovať nejakú netradičnú svadbu si dávame záležať na originálnej výzdobe aj na špeciálnych jedlách, no často zabúdame na jednoduchý spôsob ako spraviť tento veľký deň
výnimočným. Stačí si naplánovať začiatok svadby na dopoludňajšie hodiny a atmosféra celej slávnosti sa razom zmení na jedinečnú. Dôvodov je viacero, no v prvom rade ide o pozitíva, ktoré tzv. svadobný brunch prináša.

Svadba vonku je cez deň najkrajšia
Pokojná atmosféra sobotňajšieho rána je ako stvorená na zahájenie svadby vonku. Pokiaľ vám vyjde počasie, zážitok zo slávnosti pod jasnou oblohou za spevu vtáčikov a dotyku slnečných lúčov bude dokonalý.

Ideálny čas pre ranné vtáčatá
Väčšina z nás je zvyknutá stávať zavčas rána, takže problém s účasťou na slávnosti nebude. Okrem toho, zrána sme svieži a oddýchnutí, čo sa prejaví aj na celkovej atmosfére udalosti, takže ďalší dôvod na realizáciu svadobného brunchu.

Doprajete si viac maškŕt
Nastavenie našich tiel nám dáva lepšiu možnosť hodovať v ranných a obedných hodinách. Pri účasti na svadbe organizovanej v skoršom termíne si tak budeme môcť dopriať viac lahôdok, ktoré by sme večer odmietli.

Sladké raňajky a osviežujúci olovrant
Dobré jedlo nám dodá energiu a udrží nás akčných počas celej akcie. Na ranných svadbách sa podávajú energické špeciality ako wafle, mliečne koktaily či ľahké ovocné koláče. Kalórie sa následne rýchlo spália na parkete, aby sa mohlo pokračovať s osviežujúcim olovrantom.

Nemusíte riešiť osvetlenie
Medzi najnáročnejšie kroky pri príprave výzdoby patrí osvetlenie. Nielenže výber svietidiel musí ladiť s dekoráciami, ale dôležité je jeho rozmiestnenie, od ktorého závisí aj atmosféra v sále. Typický svadobný brunch sa spolieha na denné svetlo, takže táto úloha nám odpadne.

Chýbať nesmie ani piňata

Svadobnú zábavu môže obohatiť aj piňata, ktorá sa hodí práve na ranné slávnosti. Jej tvar si vyberte v akomkoľvek prevedení, hlavne do nej napchajte dostatok darčekov alebo cukríkov. Potom ju už len zavesiť na správne miesto a sledovať ako sa s ňou mladomanželia popasujú.

Svadobný brunch je perfektnou príležitosťou ako si užiť svoj veľký deň trochu netradičným štýlom. Výhod takejto udalosti je viacero a každá z nich vytvára predpoklad, že pôjde o dosť podarenú slávnosť. Ostáva len pozvať hostí a upozorniť ich na nezvyčajný termín svadby. Na to samozrejme poslúžia svadobné oznámenia, ktorých obsah ozrejmí čas a miesto konania tejto veľkolepej udalosti.

Svadobný blog