Svadba s bruškom - Svadobné Oznámenia Svadba
Svadba

Svadba s bruškom

By 30. augusta 2016 No Comments

Nosiť pod srdcom nový život je darom z nebies. V brušku vám rastie vytúžené dieťa a v srdci sa prebúdza najhlbší materinský cit. Už chýba len pripraviť nezabudnuteľný svadobný deň s príjemnou atmosférou, ktorá vám pripraví neuveriteľný životný zážitok a splní vaše sny do poslednej bodky.

Predsudky voči tehotným nevestám patria do minulosti a dnes už nie je nič výnimočné, ak sa pred oltár postaví budúca mamička s guľatým bruškom, v ktorom nažíva malý svadobčan. To dáva odvahu aj ďalším párom, ktoré čakajú na príchod potomka a radi by stihli svadbu pred pôrodom. Čo je najdôležitejšie, takáto svadba má isté špecifiká, ktoré by ste inak nezažili.

Niet nad výber tehotenských svadobných šiat

Kým niektoré budúce mamičky pri výbere svadobných šiat nariekajú, iné zažijú dosť veselých okamihov. V oboch prípadoch však platí, že šaty musia byť pohodlné a nevesta nesmie mať pocity stiesnenosti. Pre poverčivých máme ešte jednu dobrú správu, tradícia snehobielych šiat sa pri tehotných nevestách nedodržiava.

Možnosť spraviť originálnu výzdobu

Medzi špecifiká svadby s bruškom patrí aj príprava výzdoby. Tá sa môže vďaka vytúženému bábätku oživiť pútavými detskými dekoráciami plnými farieb a hravých motívov. Osvedčenú klasiku by tak nahradilo niečo nové, čo vdýchne atmosfére v kostole a sále originálny nádych a zbúra nežiadaný stereotyp.

Hlavne mať pestré svadobné menu

Najviac kuriozít na svadbe s tehotnými nevestami sa spája práve s jedlom. Počas tehotenstva mávajú mamičky špeciálne chute, nakoľko nevyživujú len seba, ale aj dieťa. Svadobné menu by tak malo byť čo najviac pestré, aby si nevesta v prípade nevysvetliteľného apetítu dokázala vybrať.

Svadobné oznámenia venované bábätku

Ak má byť svadobná slávnosť dokonale pripravená, nezabudnite na svadobné oznámenia. Ich výroba patrí k hlavným bodom príprav a v prípade svadby s bruškom môžu oživiť slávnosť aj špeciálnym dizajnom. Motív bábätka alebo jeho meno doplnené nejakým pekným veršíkom určite poteší. Na výber je toho ale omnoho viac a každý si príde na svoje.

Odhliadnuc od všetkého, svadba s bruškom má ešte jedno veľké pozitívum. Ak sa vytvorí príjemná atmosféra a nevesta prežije šťastné chvíle, pocíti to aj dieťa a už pred narodením bude vedieť, že je obklopené milujúcou rodinou. Takýto štart je perfektný aj pre nevestu, aj pre mimino, takže doprajte si dostatok lásky, radosti a pokoja.

Svadobný blog