Originálne požiadanie o ruku - Svadobné Oznámenia

Každá žena sníva, že sa raz vydá za svojho milovaného princa. Ešte viac ju však zaujíma, ako ju jej miláčik požiada o ruku. Tento okamih je pre ňu priam posvätný, takže páni by si mali uvedomiť, že v hre je viac, než len príprava svadby.

Dobrých nápadov, ktorými muž ukáže, ako si cení spoločný čas so svojou polovičkou, nie je nikdy dosť. Obzvlášť, ak sa jedná o taký dôležitý okamih, akým je požiadanie o ruku. Ženy oceňujú fantáziu, prirodzenosť a nápaditosť, takže ich partneri majú za úlohu pripraviť nejaké nečakané prekvapenie. A my im poradíme, akú formu požiadania o ruku žena určite ocení.

Zásnuby pred vypredanou sálou
Jedným z najväčších prekvapení pre budúcu nevestu bude, keď ju partner požiada o ruku pred zaplnenou sálou. Môže sa tak udiať v divadle, na koncerte, plese, ale o nič menej zaujímavé to nie je ani na športovom štadióne. Tu ani tak nejde o miesto, ako skôr o to, že muž to spraví pred masou ľudí, čím žene ukáže svoju vernú lásku.

Prekvapenie na exotickej dovolenke
Skvelým nápadom, ako spraviť budúcej neveste radosť, je vziať ju na nejaké exotické miesto. Samozrejme, o snahe požiadať ju o roku nesmie vedieť, aby sa nepokazil efekt z nečakaného prekvapenia. Vyberte si k tomu nejaké romantické prostredie a vystihnite správnu chvíľku, aby ste do jej srdca navždy zapísali tento magický okamih.

Keď pod balkónom zaznejú piesne
Určite ste videli nejaký film, v ktorom prišiel muž bojovať o srdce ženy tým najšialenejším spôsobom. Zobral gitaru alebo rovno aj živú kapelu a bez ohľadu na rušenie susedov začal spievať zamilované piesne rovno pod balkónom svojej milovanej. Takýto bláznivý nápad sa dá využiť aj v prípade požiadania o roku a potom sa už ťažko odmieta.

Čo tak skúsiť let balónom alebo plavbu
Ďalšie z prekvapení, pri ktorých ženy nehovoria nie, je požiadanie o ruku počas letu balónom či plavby loďou. Obe z možností patria k tým najsenzačnejším formám, ako navrhnúť svojej polovičke vstup do manželského zväzku. Ak sa rozhodnete pre takéto bláznovstvo, spestrite ho ešte chladeným šampusom a kyticou obľúbených ruží.

Turistka ocení aj fascinujúci výhľad
Na záver máme ešte jeden skvelý tip, ktorý sa hodí najmä milovníkom turistiky, ktorí radi zdolávajú náročné kopce. Práve pre túto dvojicu bude požiadanie o ruku na vrchole nejakej vysokej hory s očarujúcim výhľadom perfektným prekvapením, z ktorého si odnesú zážitok na celý život. Vynaliezavé, čo myslíte? A ešte preto treba vyvinúť aj patričné úsilie.

Svadobný blog