10 najlepších tipov na plánovanie svadby - Svadobné Oznámenia
Nezaradené

10 najlepších tipov na plánovanie svadby

By 30. augusta 2021 No Comments

by LarisDesign 31.8.2021

1. Stanovte si presný dátum svadby

Možno máte rok 2021 vo svojej mysli ako ideálny dátum svadby. Mať jasný plán pred začatím vám pomôže udržať si prehľad o všetkom a uistite sa tak, že nezabudnete na niečo dôležité.

2. Zostavte si svadobný rozpočet

Nemíňajte nič, kým si nezostavíte reálny rozpočet. Je bežnou chybou zabudnúť aj na všetky malé doplnky – aby rozpočet fungoval, musíte zohľadniť každý detail. Nezabudnite na dodatočné náklady, ako sú úpravy šiat, darčeky a výdavky na krásu.

3. Pomocné ruky

Aj keď je to váš veľký deň, vaši priatelia a rodina budú viac než ochotní pomôcť a budú sa chcieť zapojiť do plánovania. Získaním pomoci od ľudí, ktorým dôverujete, máte väčšiu pravdepodobnosť, že budete mať pocit, že môžete byť úprimní, ak veci nie sú presne také, aké chcete!

4. Buďte selektívni so zoznamom hostí

Včasné zoradenie zoznamu hostí je dôležité, aby ste sa potom mohli sústrediť na nájdenie ideálneho miesta, ktoré bude vhodné pre zvolený počet hostí. Náklady na hlavu budú s najväčšou pravdepodobnosťou vašimi najväčšími výdavkami. Pozvite len hostí, ktorých naozaj pozvať chcete. Je to najväčšie a najťažšie rozhodnutie v celom procese plánovania, ale musí to byť len vaše rozhodnutie a rozhodnutie vášho budúceho manžela.

5. Uistite sa, že máte plán B

Aj keď sa na to snažíte nemyslieť, v ten deň sa môže niečo pokaziť. To by mohlo byť čokoľvek od problému so stravovaním až po dážď (napriek tomu, že predpoveď počasia sľubovala slnečný deň). Naplánujte si alternatívy pre každý scenár a vymenujte čokoľvek, čo nemusí ísť podľa plánu, aby ste nepanikárili počas veľkého dňa.

6. Vyberte si najlepšie dievčatá

Vaše družičky by mali byť vašou najväčšou podporou počas celého procesu plánovania, takže si vyberte múdro. Ľudia, ktorí sa stali nedávno Vašimi priateľmi, alebo bratranci, ktorých zriedka vidíte, nie sú tou najlepšou voľbou. Namiesto toho si vyberte svoje sestry, dlhodobých najlepších priateľov alebo blízkych príbuzných. Posledná vec, ktorú budete chcieť, je pozrieť sa na váš svadobný album o niekoľko rokov neskôr a už nie ste v kontakte s jednou z Vašich družičiek.

7. Rezervujte si najlepšieho fotografa

Váš svadobný album je pamiatka, ktorá Vám pripomenie, ako ste prežili Váš svadobný deň, takže nepodceňujte dôležitosť dobrého fotografa. Nájdite niekoho, kto rozumie presne tomu, čo chcete.

8. Cíťte sa báječne, ale nepreháňajte to

Každý chce vyzerať báječne na svojich svadobných fotografiách, takže ak by ste si chceli zvýšiť sebavedomie, teraz je čas prijať zdravý stravovací plán a precvičiť si niekoľko jednoduchých cvičení, ktoré dostan[ do formy vaše telo. Na druhej strane, ísť na extrémnu diétu určite nie je dobrý nápad. Len si pamätajte, že Váš ženích si Vás chce vziať presne takú, aká ste!

9. Dajte svojmu ženíchovi svoje vlastné povinnosti

Váš snúbenec možno neplánuje svoju svadbu od svojich piatich rokov, ale určite bude mať svoje vlastné nápady a názory a bude sa chcieť k plánovaniu pridať. Počúvajte, čo hovorí a pamätajte si, že je to aj jeho deň. Väčšina chlapov sa rada zapája do jedálneho lístka, hudby a rozpočtových tabuliek.

10. Nezabudnite, čo je dôležité

Plánovanie svadby môže byť stresujúce, ale ak sa ocitnete vo veľkom strese, urobte krok späť a pripomeňte si, o čom je vaša svadba v skutočnosti – vezmete si lásku svojho života!

Svadobný blog