10 tipov na svadbu v zime - Svadobné Oznámenia Svadba
Svadba

10 tipov na svadbu v zime

By 20. septembra 2021 No Comments

by LarisDesign 20.9.2021

1. Svadba v zime vyžaduje dlhý rukáv

V dlhom rukáve ohúrite! Nebojte sa dlhý rukáv na svadobných šatoch skombinovať aj s čipkou alebo golierom z čipky. Elegantnosť svadobných šiat môžete obohatiť kožušinou, v ktorej vám bude príjemné teplo.

svadba v zime

2. Nebojte sa červenej!

Nikde nie je napísané, že nevesta musí mať svetlý a prirodzený make-up. Práve naopak, k zimnej atmosfére patrí červená. Čo tak napríklad obohatiť svoj make-up červeným rúžom? Svadba v zime s ním bude určite výrazná.

svadba v zime

3. Dekorácia z ligotavých svetiel

Ligotavé svetlá môžu pomôcť k magickej atmosfére, ktorá patrí k zimným mesiacom.

svadba v zime

4. V jednoduchosti je krása

Niekedy je menej viac. Vymeňte pestrú kyticu za jednoduchú kyticu v bielych farbách, alebo si vezmite do ruky jednu bielu ružu. Nebojte sa byť iná, ako ostatné nevesty a zlaďte svoju kyticu k zimným tónom.

svadba v zime

5. Vianočné gule a svadba v zime

Vianočné gule, nemusia visieť len na vianočnom stromčeku. Čo tak zavesiť vianočné gule na strop? Dodajú zimnej svadbe čaro Vianoc a hosťom sa bude takáto dekorácia určite páčiť. Okrem čaru Vianoc vyzerajú veľmi elegantne.

svadba v zime

6. Imelo

K Vianočnej atmosfére patrí taktiež imelo. Zakomponujte do svojej dekorácie  imelo. Použite do dekorácie na stoloch alebo imelo zaimponujte do svadobnej kytice, družičkám do vlasov, alebo jednoducho ho  zaveste na strop, kde neskôr môžu vzniknú pekné fotky, ako bozk pod imelom.

svadba v zime

7. Veža z prípitku

Veža z prípitku určite dostane obdiv od vašich hostí. Taktiež pri takejto veži môžu vzniknúť veľmi pekné svadobné fotky. Tak čo? Páči sa vám takáto idea?

svadba v zime

8. Deky pre hostí

Chceli by ste sa odvďačiť svojím hosťom nejakou pozornosťou, no všetko sa vám zdá byť už otrepané? Čo tak rozdať svojím hosťom deky? Je to veľmi milá a praktická pozornosť, na ktorú vaši hostia len tak nezabudnú a určite ju ocenia.

svadba v zime

9. Oblečte družičky do červenej

Chcete mať družičky zladené v rovnakých farbách? Zvoľte červenú. Ako sme už spomínali v predchádzajúcom bode, na zimnej svadbe sa červenej nemusíte báť. Červená je dobrá!

svadba v zime

10. Vianočný punč

Každý si predstaví vianočnú atmosféru s punčom v ruke na vianočných trhoch. Skúste svojím hosťom ponúknuť punč v šálke.

svadba v zime

 

Naša ponuka svadobných oznámení

Svadobný blog