Partnerské drevené hodinky ako darček pre novomanželov -
Svadba

Partnerské drevené hodinky ako darček pre novomanželov

By 24. októbra 2020 No Comments

Svadba. Oslava tej najväčšej lásky, akú mohli dvaja ľudia nájsť. Oslava dvoch duší spojených v jednu. Na veľkolepú príležitosť je vhodné mať nachystaný aj veľkolepý dar. Dar, ktorý bude novomanželom pripomínať ich večnú lásku hoc aj každý deň.

Ak hľadáte dar, ktorý po svadbe neskončí v koši, v kúte alebo zahrabaný v skrini v “tom” šuflíku, kam putuje všetko nezaradené, dáme Vám tip! Hodinky sú vo všeobecnosti ten najlepší darček vôbec. Či už ide o športovcov, elegánov alebo rockerov. O to viac sa budú novomanželia tešiť partnerským dreveným hodinkám, vďaka ktorým spolu budú ladiť každý deň.

Niečo málo o drevených hodinkách

Drevené hodinky sú momentálne veľkým trendom. Dajú sa ľahko kombinovať a Vášmu každodennému outfit-u dodajú štipku extravagancie, elegancie a šmrncu. Navyše idú ruka v ruke s témou udržateľnosti, ktorá sa stala nie len prioritou pre väčšinu ľudí, ale aj životným štýlom.

O spoločnosti Waidzeit

Waidzeit je rodinná firma, ktorá sa zaoberá výrobou drevených hodiniek, šperkov či okuliarov. Každý člen tímu Waidzeit je milovníkom lesov, hôr, slobody a voľnosti. Od tvorcov, cez dizajnérov, až po sprostredkovateľov predaja. Tým sú ich drevené hodinky výnimočné. Na ich tvorbe sa podieľajú skutoční priaznivci prírody. Každý jeden kúsok v tejto dielni je inšpirovaný samotnou alpskou majestátnou panorámou.

Je krásne byť neustále spätý s prírodou. Preto je základným heslom spoločnosti Waidzeit  preniesť kúsok prírody až k Vám. Produkty sú vyrábané z viacerých druhov toho najodolnejšieho dreva. Najmä z dubového, javorového, orechového alebo santalového. V dielni spoločnosti Waidzeit nechýba ani cit pre presnosť a preto tvorí jadro drevených hodiniek kvalitný japonský alebo švajčiarsky strojček.

Nemusíte sa obávať, že by ste stáli za zničením lesov. Veľká podstata použitých materiálov je získaná zo sudov, ktoré už neslúžia na uskladnenie najlepších druhov vín. Hodinky sú doplnené o prvky z nehrdzavejúcej a antialergickej ocele. Na ochranu ciferníku sú používané minerálne, alebo dokonale odolné zafírové sklíčka.

Drevené hodinky pre páry

Svadobný dar vždy bol, je, a aj bude orieškom, nad ktorým si nejeden z nás láme hlavu. Azda najväčším trendom je kúpiť obálku, vložiť do nej peniaze a priložiť pohľadnicu s venovaním. Ak ste však nadšencom do darov a kreativcom ako my, nebojte sa vystúpiť z radu a prekvapiť. Odlíšte sa a uvidíte, že obdarovaní pár na Vás bude ešte dlho spomínať.

Takýto skvostný darček môže byť ešte o čosi originálnejším. Waidzeit Vám ponúka možnosť gravírovania na osobitnú drevenú krabičku, ale aj na samotné hodinky. Tie môžu byť doplnené o dátum svadby, iniciály, alebo spoločné motto či sľub novomanželov.

Široký výber

Nemajte obavy, výber na stránke Waidzeit je naozaj veľký a rôznorodý. V ponuke majú celodrevené hodinky, s kovovým, koženým alebo lodénovým remienkom. Takisto tam nájdete aj farebné ciferníky či výrazné doplnky na hodinkách, ktoré podčiarknu ich neobyčajný vzhľad.

Farebný vzhľad jednotlivých hodiniek sa odvíja od dreva, z ktorého sú vyrobené. Napríklad drevené hodinky pre páry z kolekcie Barrique sú vyrábané z dubového dreva už nepotrebných sudov. Majú jemnú hnedú farbu, na ktorej sa podpísalo dozrievanie vína v podobe čiarkovaných kresieb.

Ak by ste chceli vzťah jemne okoreniť, určite si všimnite hodinky Grapevine. Kombinácia dreva, chirurgickej ocele a koženého náramku v zelenej farbe je priam nenahraditeľná. Pánsky model je o čosi masívnejší, a tak sa bude dokonale hodiť na každú pánsku ruku. Vyzdvihne jeho sebavedomie a cit pre vkus. Dámske prevedenie má menší ciferník a hodí sa na jemnú ženskú ruku s citom k nežnosti, ale aj extravagancie.

Drevené hodinky ako dokonalý dar

Rovnakými drevenými hodinkami pre novomanželov nemôžete nič pokaziť. Jednak je to naozaj vkusný doplnok, ktorý sa dá využiť na každú príležitosť. Či už idete do práce, na oslavu alebo na pracovné stretnutie.

Navyše sú tieto hodinky od spoločnosti Waidzeit vyrobené s dôrazom na udržateľnosť, a tak sa nemusíte obávať, že ich budete musieť o rok meniť. Kvalitné materiály použité pri ich výrobe a prvotriedne strojčeky, ktoré ich poháňajú Vám zaručia ich dlhotrvácnosť. 

Najlepšími darmi pre novomanželov sú práve tie, ktoré v sebe nesú osobný odkaz. Drevené hodinky im budú neustále pripomínať, že je ten správny čas na lásku, čas na milovanie, čas, kedy zabudnú na okolitý svet. Keď sa budú po celom dni v práci cítiť osamelí a vyčerpaní, pozrú na hodinky a budú vedieť, že je ten správny čas vrátiť sa domov, a byť tam jeden pre druhého.

Svadobný blog