Svadba po pandémií - Svadobné Oznámenia Svadba
Svadba

Svadba po pandémií

By 19. októbra 2021 No Comments

by LarisDesign 18.10.2021

Pandémia koronavírusu, výrazne ovplyvnila svadby. Počet sobášov klesol , páry museli zabudnúť na veľké oslavy a prispôsobiť sa prijatým opatreniam. Niektoré páry sa rozhodli radšej počkať alebo svadobné oslavy celkom zrušiť. Na svadby, na aké sme boli zvyknutí pred pandémiou sme museli zabudnúť. 

Ako sa zmenili svadby po pandémií?

Za prvých desať mesiacov roku 2020 vstúpilo do manželstva takmer 21 700 párov, čo je o 23 % menej ako priemer za rovnaké obdobie v predošlých piatich rokov. Okrem sobôt sa konali svadby častejšie aj v piatok či štvrtok.

svadba po pandemii

Aj svadba v čase pandémie môže byť čarovná!

Svadba je jedným z najdôležitejších okamihov dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli navždy spojiť dva životy do jedného. Tento nezabudnuteľný deň plánujú dvojice do poslednej bodky, aby bolo všetko tip – top, aj niekoľko mesiacov, poniektorým trvajú prípravy aj viac ako rok. Niekto túži mať svadbu obrovskú, s veľkým počtom svadobných hostí, niekto naopak chce mať súkromný intímny obrad vo dvojici len v prítomnosti svedkov a oddávajúceho. Fantázii sa medze nekladú, každá svadba je totiž pre daný pár okúzľujúca a výnimočná.

svadba po pandemii

Čo ale urobiť so svadbou teraz, v čase pandémie? To je otázka, ktorá máta všetky páry túžiace po svadbe v čo najbližšej dobe. Svadby sa stali tŕňom v oku hygienikov, pretože podľa ich tvrdení práve rodinné oslavy mali za následok vysoký nárast nových pozitívnych prípadov koronavírusu. Svadby sa doslova zakázali, neskôr sa opatrenia uvoľnili, potom opäť epidemiológovia zatiahli za slučku a povolili účasť na svadbe iba pre šiestich ľudí. Vznikal chaos, nik nevedel, čo presne prinesie najbližšia budúcnosť. Svadby sa preto odkladali, rušili, znižovali počty a stále bolo treba niečo meniť. Situácia jednoducho svadbám nepriala. Následok bol taký, že pre pandémiu v minulom roku sa počet svadieb výrazne znížil a to až zhruba o jednu štvrtinu.

svadba po pandemii 

Ak ste dvojica, ktorá sa miluje až za hrob a so svadbou už viac nemieni čakať, nečakajte! Ku šťastiu na sobáši vám postačia tí najbližší a bujarú oslavu môžete uskutočniť o pár mesiacov. Teraz si užite tú krásnu intimitu, oddanosť, pokoj, harmóniu a súzvuk. Dajte si záležať na krásnych svadobných šatách a svadobnej kytici, na jedinečných prsteňoch či výzdobe kostola, jednoducho vylaďte do úplnej dokonalosti váš vysnívaný deň. Aj napriek pandémii vám sľubujem, že vaša svadba sa vám zapíše do srdca na zbytok vášho života.

svadba po pandemii

Svadobné oznámenia na mieru

Návrhy svadobných oznámení Vám pripravíme BEZPLATNE, alebo Vám pripravíme návrh presne podľa Vašich predstáv. Nechajte sa inšpirovať slávnymi citátmi, či výrokmi o láske. Vyberte si ten správny citát na vaše svadobné oznámenie. Pripravíme Vám pozvánky k svadobnému stolu, menovky, zasadací poriadok a ďalšie tlačoviny podľa vášho želania a to všetko do 24 hodín.

svadba po pandemii

Už 11 rokov sa snažíme vyhovieť všetkým vaším predstavám. Svadobné oznámenia vám vieme na mieru prepracovať, prípadne zhotoviť úplne nové dizajny. V ponuke máme razbu metalickou fóliou, tlač na špeciálne kreatívne papiere aj akrylové médium, tzv. mliečny plast. Bude nám cťou, vytvoriť pre vás svadobné oznámenie

Zdroje:

https://www.svadba-oznamenia.sk/svadobne-oznamenia/

https://www.brides.com/what-to-know-about-coronavirus-and-wedding-planning-4799160

https://www.ta3.com/clanok/208192/vsetko-o-svadbach-po-2-vlne-pandemie-uz-tento-piatok

https://sk.pinterest.com/pin/721209327833484254/

https://www.svadba-oznamenia.sk/svadobne-oznamenia/ziarive-svadobne-oznamenie-orangepoppy/

 

Svadobný blog