5 dôvodov, prečo mať svadbu na jar - Svadobné Oznámenia

Zima je nenávratne preč a do našich končín opäť zavítala jar. Plná slnečných lúčov, kvetov, vôní, farieb, nových začiatkov a pozitívnych myšlienok. Mnohé páry sa rozhodnú práve pre toto krásne obdobie, aby spečatili svoju lásku a vyslovili si svoje áno.

SVADBA v tomto období prináša množstvo výhod:

1/ Dokonalá farebná a bohatá kytica– nevesta s lúčnymi kvetmi v rozkvitnutej záhrade v kruhu rodiny a najbližších priateľov. No nie je to sen každej z nás?

2/ Nenapodobiteľná kulisa z rozkvitnutých čerešňových kvetov– práve obdobie kvitnutia čerešní je to najromantickejšie. Trvá iba krátko, zhruba 2 týždne, no fotky stoja za to J. Predstavte si svadobný obrad kdesi v čerešňovej aleji. To znie priam ako dokonalá rozprávková svadba.

3/ Svadba v záhrade– je možno i vašim snom. Veď záhrada je najideálnejším miestom pre jarnú svadbu. Všade okolo vás sú rozkvitnuté voňavé kvietky, trávnik nikdy nevyzeral zelenšie a mierny vánok vo vzduchu dodá vašej svadbe príjemný nádych a zároveň udrží vašich hostí v pohode. Po tanečnom kole to určite všetci ocenia najviac J. A keď rozvešiate lampióny či žiarovky po stromoch, neopísateľná romantika ako vyšitá.

4/ Pestrá rozkvitnutá svadobná torta– buďme k sebe úprimné dievčatá, torty na svadbu zväčša vyberáme my nevesty. Ženích iba prikývne. No a ak milujete kvety a ešte máte to šťastie, že sa vydávate na jar, určite si splňte svoj sen a nechajte si upiecť rozkvitnutú tortu obsypanú kvetmi rôznych druhov a farieb. Hostia na ňu tak rýchlo nezabudnú J.

5/ Farebné družičky– kedy, ak nie na jar urobiť niečo bláznivé a nechať „zažiariť“ svoje družičky. Práve jar je plná farieb a môžete trošku popustiť uzdu svojej fantázii. Len si to predstavte, družičky v krásnych pastelových farbách, v kombinácii s farbou roka 2019, ktorou je nádherná živá korálová.

—–

A pokiaľ ešte nemáte natlačené svadobné oznámenia, alebo dokonca ešte ani len vybraté, skúste tie naše. Určite si vyberiete.

Svadobný blog