Na svadbu sa odveziete ako? - Svadobné Oznámenia
Svadba

Na svadbu sa odveziete ako?

By 28. novembra 2014 No Comments

Svadba je už zariadená a miesto určené. Teraz vám len zostáva prísť na to, ako sa na určené miesto dovezieme. Bude to nápaditý, pompézny, alebo humorný spôsob prepravy. Dnešný svet nám ponúka veľa možností dopravných prostriedkov. A my z LARIS DESIGNE, sa vám dnešním blogom pokúsime vo vašom tápaní pomôcť s výberom. Nebojte sa, nebudeme vás trápiť technickými podrobnosťami vozidiel. Pozrieme sa na to skôr zo ženského hľadiska. Je to krásne, efektívne, bláznivé, divoké a zanechá to dojem.

Začali ste rozmýšľať nad tým, ako sa dopraviť na miesto svojej svadby tak, aby ste spravili dojem, alebo si to ľudia naozaj zapamätali? Možností je veľa a my začneme tými najjednoduchšími. Nachádza sa kostol, alebo miesto oddávania v blízkosti vášho domu? Skúste oprášiť svoje zahádzané korčule, alebo bicykle. Je to originálny a veľmi zábavný spôsob prepravy. Hlavne, ak vám to na týchto prostriedkoch veľmi nejde. Môže vás pri tom sprevádzať celá dedina, alebo ulica. Všetci sa zabavia a verte, že aj vy. A ešte dlho sa bude pošuškávať, čo ste si to na tú vašu svadbu vlastne vymysleli.

Vďačným prostriedkom na prevoz sú aj skateboardy. Vedie ulica od vás dolu kopcom. Šup, vytiahnite zaprášený skate a spustite sa spolu so svojím nastávajúcim v ústrety manželskému dobrodružstvu. Možno práve tento zážitok bude pre vás začiatkom vášho nádherného,  nového života.

Nezabudnite sa so svojimi nezvyčajnými prostriedkami aj odfotiť. Takéto fotky sú vynikajúcim námetom vyjadriť vaše ja,  na svadobnom oznámení.

Pamätáte si výlety po talianskych letoviskách, kde vás odvezú v malom trojkolesovom bicykli po krásne zaplnenom korze. Voňavý vánok od mora, smiech a vrava okoloidúcich a tie rozmanité farby mihajúce sa okolo vás. Preneste si tento pocit na vašu vysnívanú svadbu. Poobzerajte sa po okolí, určite niekto bude mať takýto výnimočný prostriedok doma.

Ďalšou neprekonateľnou a neskutočne romantickou možnosťou prepravy, je voz a nádherný kočiar. Môžete sa odviesť aj na samotných koníkoch po nádhernej lesnej ceste. Možností, aký kočiar si zvoliť je veľa. Zvoľte si farmársky, alebo rozprávkový, ktorý vyzerá, ako by ste si ho požičali od Popolušky.

A pomaly sa dostáváme k vozidlám na mechanický pohon. Začneme malými a veľmi milými prepravnými prostriedkami. Na začiatku spomenieme malinké motocykle značky Vespa. Nič nie je tak milé a pekné ako sú Vespy. Ich počet sa v posledných rokoch zvýšil aj na Slovensku a preto sa skúste popýtať medzi priateľmi a jednu dve určite nájdete.

Ak máte radi golf, skúste si požičať na svadbu malý rozkošný golfový vozík. Predstavte si, ako sa cez golfové ihrisko prepravíte na vašu svadobnú hostinu. A ide sa do toho. Počas bežných dní pracujete na farme a s traktorom. Načo platiť za drahé autá. Traktor je nevšedný a veľmi vtipný prostriedok na prepsavu novomanželov. Trocha stužiek a kvetov dokáže zázraky.

Autíčko tuk-tuk je tak rozkošné a zároveň pohodlné, že si ho budete chcieť nechať. Chcete sa prepraviť aj so svojimi hosťami na svadbu. Nevieme či sa na Slovensku vôbec nachádza takýto kúsok, ale ak by ste  sa brali v Anglicku, tak prečo nie. Objednajte si legendárny, červený dvojposchodový autobus. A na vrchnom poschodí sa budete cítiť ako ozajstná kráľovná.

Patrí váš nastávajúci k sexi hrdinom hasického zboru ?  Skúste si zobrať na svadbu ich ukážkového starého veterána. Má aj veľký zvonec, ktorým dáte všetkým na známosť, že je váš šťastný deň.

Ste fanúšikmi hippies ? Ak áno, vyskúšajte si Volkswagen bus. Je štýlový krásny a vo vnútri si užijete naozaj luxusný prevoz. Presne taký, ako si nevesta so ženíchom zaslúžia. My z Laries designe fandíme červenej.  Pekná je aj krémová.

Ak chcete byť elegantný a milujete staré časy, požičajte si na svadbu veterána. Vyzerá úžasne, je elegantný, štýlový a nič ním nepokazíte. Budete sa cítiť ako herečka v starom,  čiernobielom filme. A vaša svadba dostane punc elegantnosti a vybraného vkusu.

Páčia sa vám americké staré filmi? Tak si ich pozrite a dávajte si pozor, na čom vaši obľúbení, hlavní hrdinovia jazdia. Sú to obrovské americké silné autá, alebo vidiecke nákladné vozidlá, ktoré vyzerajú tak romanticky. Už ste dostali nápad? My vieme, že áno.

Každý z nás už aspoň raz videl žltý taxík. Či už na fotke, vo filme, alebo sa v ňom sám v New Yorku viezol. Viete,  ako štýlovo by ste vyzerali,  ak by ste sa v ňom viezli na svadbu?  Skúste si jeden nájsť a môžete sa vydávať.

Pokiaľ ide o autá zakončíme náš príspevok luxusnými kúskami, ktoré by sme chceli vyskúšať aspoň raz za život. A niet lepšej príležitosti, ako je najkrajší deň nášho života. Luxusné limuzíny dnes ponúkajú už viaceré dobré autopožičovne. Je to dokonalá bodka luxusu. A čo tak porsche, bentley, alebo poriadne nadupaný mercedes. Každé z týchto autíčok,  spraví veľkú radost nie len neveste, ale aj ženíchovi. A ak ho necháme aspoň nachvíľku šoférovať, príde na svadbu tak uvoľnený a bez stresu, že určite povie áno.

A ešte jeden motorový typ na záver. Ak sa vaša svadba koná niekde pri vode, prečo sa na ňu nepreplaviť? Poznáte ten príjemný pocit, keď sa plavíte na lodi a vietor vám rozvieva vlasy. A aj keď je teplo, vám je príjemne, lebo voda vás príjemne schladí. Prečo si tento úžasný pocit nevziať so sebou aj na svoju vysnívanú svadbu. Preto vám hovoríme, preplavte sa na váš najkrajší deň života a poriadne si to uźite.

Svadobný blog