Vianočná svadba - Svadobné Oznámenia
Svadba

Vianočná svadba

By 30. decembra 2014 No Comments

A je tu najkrajšie obdobie z celého roka. Všetky deti, ale aj dospelí s kúskom detskej duše,  sa tešia na Vianoce. Ste aj vy priaznivci tohto sviatku? Sneh, ihličie, svetielka a lesk Vianoc vo vás vyvolávajú pocit šťastia a tepla? Tak práve tento čas je ten pravý na váš svadobný deň.

A ako by mala vyzerať Vianočná svadba? Ak by ste si priali nejakú inšpiráciu, pozrite si zas a znova svoje obľúbené vianočné rozprávky. Nám sa páči Perimbaba. Alžbetkyne svadobné šaty a sneh z kvietkov,  je veľmi inšpirujúca scéna. A pamätáte si Mrázika? Ivan a Nastenka, v nádherných saniach s ľadovou skrinkou a drahokamami, sa vám môžu stať veľmi dobrou inšpiráciou. A nakoniec to najlepšie. Nezabudnite na Tri oriešky pre popolušku. Princeznou na koni v zime sa môžete stať aj vy.

Ukážeme vám starú Alžbetku a aj moderné prevedenie.

Výzdoba

Výzdoba vianočnej svadby, by mala byť, ako z rozprávky. Lesk, gýč, svetielka a vôňa ihličnanov. Vyzdobenie sál v štýle ľadového královstva, mäkkých farieb červenej, zelenej, zlatej a striebornej. Na stoly rozložte poháre, misy a svietniky z krištálu. Svietniky v teplých tónoch, by mali byť určite zlaté. Je len na vás, či si vyberiete teplo krbu, alebo nádheru ľadu. Na stoly položte ľadové sochy, alebo misy s kvietkami. Nádhernou dekoráciou sa stávajú vianočné ruže, šípky, hrab, ihličnany a citrusové plody( pomaranč, mandarinka, citrón ). Dôležité sú malé mihotajúce sa svetielka všade okolo vás. Používajte aj všetky symboly Vianoc. Rozvešajte ich všade. A ak si na hostinu pozvete Mikuláša a čerta, určite máte postarané aj o zábavu. A ak by ste si priali originálne menovky, odporúčame vám vianočné gule s vašimi menami a menami hostí. Zároveň máte aj maličkosť, ktorú si môžu hostia odniesť na pamiatku.

Torty a sladkosti nech sú v štýle Vianoc. Napečte perníčky a koláčiky,  na ktoré ste zvyknutí cez sviatky. Alebo môžete vyskúšať niečo nové a na stôl položiť vianočne ladené cupcakes, popcakes a teraz tak obľúbené čerstvé ovocie v neuveritelne dobrej čokoláde. Torta je podľa nás najkrajšia biela. Ale, môžete vyskúšať aj vianočné kombinácie červenej a zelenej. A nezabudnite na vianočné symboly.

A ako vyzdobiť vonkajšie okolie? Zásada číslo jedna,  veľa svetiel. Či už malých žiarovočiek, alebo sviečok. Nič nevytvára tak krásnu atmosféru, ako mihotajúce sa svetielka. A ak vám počasie a Perimbaba zaprajú, najkrajšou dekoráciou vám bude veľká nádielka snehu.

A teraz k najkrajšej ozdobe nevesty. Šaty robia človeka, alebo nevestu? Zabudnite na tradičné biele šaty. A vyskúšajte niečo nové. Čo tak červená, bordová, zlatá a medená. Stante sa krásnou nevestou z ľadovej krajiny. V tento rozprávkový čas sú dovolené aj prílišné riasenia a ozdoby. Veď celé Vianoce sú jeden nádherný gýč. No nezabudnime ani na tradičné farby, ako je biela a béžová.

Vizáž nevesty,  by sa mala podobať rozprávkovým princeznám, kráľovnám a romantickým hrdinkám. Sadnite si spolu s neterami, synovcami a pozrite si rozprávky. Teraz je nová rozprávka o ľadovom kráľovstve a princezny sú tam až dve. Pre vás nekonečné množstvo inšpirácie.

Vo vlasoch sú najkrajšie krištálové korunky a ozdôbky v tvare ľadových kvetov. Vianočná ruža nie je len nádhernou ozdobou Vianoc, ale aj nevesty. Inšpirujte sa vianočným pečivom a zaplette si vlasy ako vianočku. A to bude ten pravý nádych Vianoc.

Make up má na Vianoce neobmedzené možnosti. Ak ste sa rozhodli byť nádhernou ľadovou královnou, použite odtiene striebornej, modrej, bielej, béžovej a nezabudnite, máte sa celá trblietať. Trblietajte sa ako sneh, keď naň zasvieti slniečko, alebo, ako ľadové cencúle zavesené na konároch stromov. Na ústa si môžete dať diamantky, alebo lacnejšiu krištálovú verziu.

Na makeup teplého pocitu Vianoc použite farbu zlatú, červenú, zelenú, béžovú, alebo akúkoľvek, len nech to je čo najfarebnejšie a vy ste čo najkrásnejšia.

Do rúk si vezmite kyticu z kvetov vianočnej ruže, ihličnanov, šípok, cesmíny a kvetov, ktoré máte rada. A ak chcete byť naozaj netradičná, vyskúšajte ľadové kytice z křišťálu, v tvare nádherných vločiek.

A ako sa dopraviť cez záveje na svadbu? Najkrajším spôsobom sú určite sane. Elegantný a štýlový príchod si zabezpečíte klasickou limuzínov, alebo starým veteránom. Ak chcete byť originálni, zožente si sánky, dajte  na nohy lyže, odvezte sa lanovkou, alebo si zajazdite na snowboarde. Ak je snehu naozaj veľa,  sadnite na snežný ratrak, alebo skúter. Možností je neúrekom a tak si stačí len vybrať .

A na záver,  svadobné oznámenia. My v Larys Designe máme radi Vianoce a vieme sa nimi naozaj inšpirovať. Na vaše oznámenia využijeme všetky nádherné symboly Vianoc. Pripravíme vám ich s láskou a môžete ich použiť aj ako vianočné priania. Svadobné oznámenie na vianoce má veľa možností a použiť sa môžu rozmanité farby. Ručne vyrobené priania majú v sebe kus duše a používajú sa na ne výhradne prírodné materiály. A sú aj veľmi osobné a originálne.

Rozlúčime sa s vami slovami vo vianočnom duchu. Prajeme vám krásne Vianoce a ten najšťastnejší Nový rok. Nech sa vaše sny splnia a nech sú vám inšpiráciou všetky krásne veci okolo vás. To vám prajeme my, z Larys Designe.

Svadobný blog