Prečo nás to baví? - Svadobné Oznámenia
Svadba

Prečo nás to baví?

By 1. septembra 2014 No Comments

Ak sa otázka položí takto, je to veľmi jednoduché. Robí nám to radosť. Každý jeden raz, keď dizajnujeme nový návrh alebo upravujeme návrhy pre našich zákazníkov sa nevieme dočkať, kedy budeme môcť finálnu verziu vytlačiť a orezať.

Tlač svadobných oznámení, je pre nás stret dvoch svetov v priamom prenose. Na jednej strane vidíte našu ponuku na internete, nie je to nič len pár 0 a 1 zobrazených tak, aby ste tomu rozumeli. Na druhej strane z našej tlačiarne vychádzajú výtlačky reálnych svadobných oznámení. Transformácia v priamom prenose. 🙂

O čo je to lepšie, ak sa finálny produkt zákazníkom páči a robí im radosť. Vaša radosť a spätná väzba nás napĺňa a motivuje sa neustále zlepšovať a pracovať na nových a nápaditých návrhoch.

Preto sme sa rozhodli priniesť elektronické oznámenie, svadobné logá, ale aj náročné komponovanie svadobnej piesne na mieru. Všetko pre to, aby bol váš deň výnimočný a nezabudnuteľný.

Uvedomujeme si, že ako môže byť pre niektorých svadba veľkolepá udalosť, pre iných je to len prirodzený vývoj vzťahu, na ktorom dvaja ľúbiaci sa ľudia pracovali. Preto prinášame grafiku, ktorá vie byť pompézna, ale aj takú, ktorá splní svoj účel.

Radi zhmotňujeme vaše predstavy, radi s vami spolupracujeme.

Preto nás to baví 🙂

Svadobný blog