Svadobné trendy v roku 2020 - Svadobné Oznámenia

Od skrytých správ a tajných odkazov na svadobných šatách, cez trvalo udržateľnú svadbu až po nekonečné banketové stoly. To a ešte oveľa viac bude trendy v roku 2020. Pohodlne sa usaďte a začnite nasávať inšpiráciu. Čo bude teda „IN“ a trendy pre svadbu v roku 2020?

Vyšívané svadobné šaty s „tajomným odkazom“
V roku 2020 príde veľký rozmach vyšívaných trendov. Páry tak nájdu viac jedinečných spôsobov, ako vyrozprávať svoj osobný milostný príbeh. Od biblických veršov, cez milostný tajný odkaz vášmu partnerovi všitému do šiat či závoja alebo vlečky. Šaty, ktoré si kúpite tak môžete týmto spôsobom oživiť a urobiť z nich jedinečný originál s vašim rukopisom a nezabudnuteľným odkazom.

EKO alias trvalo udržateľná svadba
Trvalo udržateľný rozvoj bol hlavnou témou počas celého roka 2019 a inak tomu nebude ani v roku 2020. S uvedomelou svadbou princeznej Eugenie sa viacero párov začína zamýšľať práve nad znížením využitia plastov použitých na svadbe či uhlíkovou stopou. Kvety si tak páry začínajú postupne vyberať sezónne, živé, miestne pestované či lúčne kvety, ktoré sú esteticky krásne a zároveň nimi zvyšujú akýsi eko-kredit. V roku 2020 sa teda očakáva viac živých stromov, či rastlín v keramických kvetináčoch namiesto rezaných kvetov. Tieto by mali byť po svadbe vysadené či darované ďalej . Teda znovu použité. I plastové darčeky by mali nahradiť drobné darčeky vo forme čerstvého sezónneho ovocia (niekde napríklad i citrónov). Planéta sa nám poďakuje.

Pre zaujímavosť
Bude „IN“ aj ženích vo vzorovanom obleku, nevesta bez závoja, „zmiešané“ družičky vs. družbovia (nie teda už iba čisto dievčenské družičky), rukou napísaná časť textu na svadobnom oznámení, alternatívy konfiet (okvetné lístky či bublinky), svadobné šaty 2v1, vegetariánske či vegánske menu, samoobslužný bar či výčap na pivo , maximalizmus, návrat ruží, kvetinové sochy a steny a mnoho iných.

A ak ešte nemáte svadobné oznámenia, obráťte sa na nás . Aktuálne pripravujeme a čoskoro pridáme i novinky roku 2020.

Svadobný blog