V jednoduchosti je krása - Svadobné Oznámenia
Svadba

V jednoduchosti je krása

By 2. apríla 2014 No Comments

Doteraz si pamätám na detstvo a na ten pocit radosti z väčšiny vecí a udalostí, ktoré sa nám diali deň čo deň. Keď sme sa tešili z teplého kakaa, ktoré sme mohli vypiť ráno v posteli alebo keď vonku strašne pršalo a okrem úloh do školy sme nemuseli robiť vôbec nič. Všetko plynulo, veľa sme sa smiali a tešili sa z maličkostí. Neboli mobily ani sociálne siete, žilo sa jednoducho a nikomu to nevadilo. Doteraz si rada na tieto chvíle spomínam a ešte viac sa teším, že je nás takých veľa. Tých, čo máme aj teraz radi jednoduché veci, dni či chvíle.

            V jednoduchosti a obyčajnosti je krása. A určite môžeme toto milé tvrdenie uplatniť aj pri svadbe a výbere svadobného oznámenia. Niekedy ísť hlavou proti múru sa naozaj nevypláca. Najmä ak žijeme tak, ako nám to vyhovuje a pri svadbe chceme „uletieť“. Lebo sa to nosí…mať honosnú svadbu na zámku, na svadobný obed lososa, altánok, šaty od návrhára a limuzínu pre všetkých hostí. Ak tieto „veci“ naozaj chcete, tak je to úplne v poriadku a určite bude Vaša svadba nezabudnuteľná. Ak ich však chcete len preto, aby na Vás ľudia neukazovali prstom, rýchlo sa vnútorne prefackajte a nebojte sa vrátiť na zem. Lebo aj keď trendy stále postupujú a každú chvíľu je v móde niečo iné, klasika zostane „in“ naveky.

            Mať jednoduché svadobné oznámenie nie je hanba, ani spoločenský prešľap. V dnešnej dobe už existuje taká široká ponuka štýlov a kolekcií svadobných oznámení, že je asi nemožné nevybrať si. A verte či nie, mnoho párov pri výbere skutočne skončí pri kolekciách s jednoduchými svadobnými oznámeniami. Prečo? Zláka ich práve tá jednoduchosť, pekné písmo, malý farebný ornament a to, že práve v takomto štýle vynikne to podstatné. Ich mená a dátum kedy si povedia spoločné „ÁNO“. Veď predsa o to ide J Pri plánovaní svadby a všetkých jej náležitostí myslite hlavne na seba. Je to Váš deň a má byť zrkadlom Vás dvoch. A keď sa niekomu nebudú páčiť Vaše jednoduché šaty, či klasickejšie svadobné oznámenie, je to jeho problém. Vy si celú prípravu užite ako sa len dá a vtedy to naozaj bude mať zmysel.

            Ak by ste náhodou potrebovali pomocnú ruku, nezabudnite na Larisdesign, radi Vám navrhneme akékoľvek svadobné oznámenie. A aj to jednoduché J

Svadobný blog