svadobne oznamenia online

Lacné svadobné oznámenia online 

Prečo svadobné oznámenia od LarisDesign?

1. BEZPLATNÉ spracovanie grafického návrhu oznámenia z ponuky
2. VÝHODNÉ ceny svadobných oznámení v porovnaní cena/kvalita
3. RÝCHLE dodanie vytlačených produktov
4. PROFESIONÁLNY a osobný prístup, svadobné oznámenia robíme od srdca
5. KVALITNÁ tlač

Svadobné oznámenia


Vytvorili sme pre Vás návrhy svadobných oznámení, ktoré Vašu svadbu oznámia s potrebnou eleganciou, vkusom alebo vtipom. Na našich stránkach nájdete rôznorodú ponuku svadobných oznámení, ktorou dúfame, uspokojíme Vaše požiadavky, a tak budete mať opäť o radosť viac :)


Smelo vyberajte, a ak Vás niektoré oznámenie osloví, radi Vám bezplatne vypracujeme grafický návrh. K oznámeniam vieme vypracovať návrhy pozvánok k svadobnému stolu, menoviek, svadobného menu, zasadacieho poriadku, etikiet a vôbec všetkého, na čo si v súvislosti so svadobnými tlačovinami spomeniete.

Fantázii sa ani v tomto prípade medze nekladú.


Referencie

Napísali ste nám:

"Dobrý deň pani Grňáková,

Strašne moc sa Vám chcem poďakovať za oznámenia. Dnes mi ich mamka prebrala na pošte a vraj sú nádherné. Najprv som jej nechcela ani veriť, že by som ich už na 4tý deň mohla mať doma, ale je to tak. Som s Vami ako dodávateľmi nadmieru spokojná a môžete si byť istý, že o Vás napíšem dobré refernecie aj na portáli mojasvadba.sk. Veľa spokojných zákazníčok a úspechov Vám želám. S pozdravom a úsmevom od ucha k uchu"

Zuzana (Pálenická) 1.12.2012

"Dobry den, chcem Vam oznamit, ze pozvanky dosli a su nadherne. Chcem Vam zaroven vyjadrit obrovsku vdaku za pomoc a trpezlivost!!! Buduci tyzden Vam uhradime fakturu.
Spolupraca s Vami bola uzasna, dakujem Vam z celeho srdca."

Deniska (Košice), 12.8.2012

"Dobry den, pani Grnakova, 

az dnes som sa dostala k svadbnym oznameniam, nakolko nebyvam doma. Chcela by som sa Vam tymto velmi pekne podakovat za skvelo odvedenu pracu a vynikajucu komunikaciu. Urcite Vas budem odporucat vsetkym nevestam v mojom okoli :) Oznamenia su naozaj nadherne. "

Ľubica (Bratislava), 29.7.2012

"Dobrý večer,
chcem sa Vám úprimne poďakovať za krásne svadobné oznámenia, ktoré ste mi pomohli vytvoriť a doviedli ste ich k dokonalosti . Sme s nimi veľmi spokojní a dostávame na nich len pozitívne reakcie. Ešte raz ďakujem a želám veľa úspechov a stále tvorivého ducha. 
G.K."

Gabika (Poltár), 4.6.2012

"Maximálne trpezliví a ochotní vyhovieť všetkým Vašim požiadavkám pri výbere a vytváraní Vášho vysnívaného svadobného oznámenia!"

www.ceremony.sk

 Čítajte viac na google rewies pre svadba-oznamenia.sk